Yusuf Çim Yeni Sezon Dizisi Nedir? Kiminle Hangi Dizide Oynayacak? 2018-2019

Ekranın ve dizilerin en sevilen isimlerinden birisi de Yusuf Çim. Her baş rolünde en çok konuşulan ve hayranların dilinde olan yakışıklı bir isim.. Oynadığı diziler ile genç kızların gönüllerine girmiş olan yakışıklı oyuncu Yusuf Çim Yeni Sezonda 2018-2019 Hangi Dizide Kiminle Başrolde? oynayacağı oldukça merak ediliyor. Bu sezon Demet Özdemir ile oynayamasa da sevenleri onunla çok yakıştırıyordu.

 

Bizde merak edenler için Yusuf Çim Yeni Sezon Dizisi Nedir? konusunu açtık ve içine güncel tüm bilgileri yazıp ekleyeceğiz. Yusuf Çim öncelikle bir marka haline geldi.. Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Hangi Kanalda? olacağı çok merak ediliyor çünkü çok seviliyor. Sevgilisi olan Demet Özdemir ile 2016 yılında ayrıldıktan sonra herhangi bir ilişkisi olmamıştır ve bu yüzden genç kızlar onu yakından takip ediyorlar..

Gelin hep birlikte Yusuf Çim kimdir kısaca hayatına bir göz atalım, ondan bahsedelim sonrada dizilerine göz bakalım.  Yusuf Çim 26 Eylül 1991 tarihinde İstanbul Fatih’te doğmuştur.. Ailesi aslen Giresun Alucra’lı olan 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdidir. Lise yıllarından sonra Akademi 35.5 Sanat Evinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Bu oyunculuk eğitimleri sonrasında dizilerdeki rolleri de ünlü olması da beraberinde gelmiştir..

Son dizisi SEVEN NE YAPMAZ ve bir önceki dizisi İçimdeki Fırtına kısa sürede erken final yapınca oyuncumuz yeni sezon öncesinde biraz yıpransa da kendi karakteri ile uyumlu ve güzel bir oyuncu ile yeniden çıkış yapacağına inancımız sonsuzdur. 2018-2019 sezonu için bir kaç senaryo üzerinde çalışma yapmış ancak henüz kesin olarak başka dizi görüşmesi yapmamıştır.

Yusuf Çim başarılı ve yakışıklı bir oyuncudur ve onun için illaki dizi çekmek zorunlu değildir, dizisi erken final yapınca Deyim yerinde ise yüzünü bir süre dinlendirmiştir. Yeni sezonda yeni dizi görüşmelei için şartları vardır, önüne her gelen senaryoyu rolü kabul etmez.. Önceki dizileri olan Çilek Kokusu ve Hanım Köylü dizileri ise oldukça sevilmiş ve uzun süre devam etmiş olan en iyi dizilerinden olmuştur. Yusuf Çim ayrıca sosyal bir kişiliktir, karakter sahibidir, sorumluluk projeleri kapsamında Down Sendromlu çocuklar içinde etkinliklere katılmıştır.

Gelelim asıl sorumuza Yusuf Çim 2018-2019 Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Başrolde oynayacak hangi kanalda yayınlanacak dizisinin adı nedir? Oyuncumuz yeni sezon için Ay yapım ve Limon yapımdan teklifler geldiğini açıklasa da şimdilik kesinleşmiş bir dizisi bulunmamaktadır. Yakın zamanda Yusuf Çim kesin olarak bir dizi ile anlaşır da yeni dizi projesini bizlere açıklarsa sizlerle paylaşacağız..

Sizce 2018-2019 da Yusuf Çim yeni sezonda kiminle başrolü paylaşacak, Demet Özdemir dışında en çok kiminle yakışır Yusuf Çim? Yada yeni sezonda yeni bir dizide rol almalı mı yoksa bir müddet daha beklemeli mi? Ona en iyi yakışan bayan oyuncu kim olabilir sizin görüşünüze göre? Lütfen bizimle paylaşın düşüncenizi ve aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

GÜNCELLEME: Yusuf Çim Yeni Sezon dizisi çok yakında sürpriz bir fragmanla gelebilir.. Seven Ne Yapmaz dizisinde Yusuf Çime Seren Şirince baş rolde eşlik etmiş bir süre devam eden dizi daha sonra erken final yapmıştı.Seren Şirince ile yeni bir dizi düşünmüyor oyuncumuz.. Yusuf Çim Yeni Sezon Dizisi Nedir? Kiminle Hangi Dizide Oynayacak? 2018-2019 sezonu için sizlerde tahminlerinizi aşağıya yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yusuf Çim Yeni Sezon Dizisi Nedir? Kiminle Hangi Dizide Oynayacak? 2018-2019 (23 Yorum)

  1. Ben biliyorum . Bir sinema filmi cikartiyor basrolde kendisi ve kizi var . Kizi 13 yasinda olcak ve o kiz da benim arkadasim suan da mecidiyekoyde cekimler basliyor

  2. Demet özdemir le oynasın onlar çok yakışıyorlar vd demet özdemirle oynarsa o dizi tutar

  3. zaten biz bilyorus onun demetden iyisini bulmayacagini ama napalim baskasini bulmaliyiz oda bence afra saracogulu olmali bence onlar cokkkkk yakisir

  4. Yusuf Çim Abimiz Eda Ece oynasın Aksiyon dizi istiyoruz silah olur dövüşte olur benim için sıkıntı yok

  5. Onu görmeyi hakkeden cok isterim ama yok ancak televizyondan gor bilirim ben turkiyede yasamiyorum ama onu cok seviyorum demet ozdemiri bana benzetiyorlar bence demetle yakisir o

Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2018