Yusuf Çim Yeni Sezonda 2017-2018 Hangi Dizide Kiminle Başrolde?

Ekranın sevilen isimlerinden birisi de Yusuf Çim. Oynadığı diziler ile gönüllere girmiş ve oldukça sevilen yakışıklı bir isim olan tv dizilerinin aranan isimlerinden biri haline gelen Yusuf Çim Yeni Sezonda 2017-2018 Hangi Dizide Kiminle Başrolde? diye merak edenler için bu içeriği açtık ve içine güncel tüm bilgileri ekleyeceğiz.

Yusuf Çim Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrolde Hangi Kanalda? Önce kısaca Yusuf Çim kimdir ondan bahsedelim sonrada dizilerine göz atalım.  Yusuf Çim 26 Eylül 1991’de İstanbul Fatih’te dünyaya gözlerini açmıştır. Ailesi aslen Giresun Alucra’lı olan 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdidir. Lise yıllarından sonra Akademi 35.5 Sanat Evinde oyunculuk eğitimleri almıştır.

Son dizisi İçimdeki Fırtına kısa sürede erken final yapınca oyuncumuz yeni sezona kadar başka dizi görüşmesi yapmamıştır. Deyim yerinde ise yüzünü dinlendirmiştir. Öncesindeki Çilek Kokusu ve Hanım Köylü dizileri ise oldukça sevilmiş ve uzun süre devam etmiş olan en iyi dizilerindendir. Bu diziler yıldızını parlatmıştır. Yusuf Çim ayrıca sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Down Sendromlu çocuklar içinde etkinliklere katılmıştır. Sevgilisi olan Demet Özdemir ile 2016 yılında ayrıldıktan sonra herhangi bir ilişkisi olmamıştır.

Gelelim asıl konumuza Yusuf Çim 2017-2018 Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Başrolde oynayacak hangi kanalda yayınlanacak dizisinin adı nedir? Oyuncumuz yeni sezon için Mia yapım ve Limon yapımdan teklifler geldiğini açıklasa da henüz kesin bir anlaşma yapmış değil. Yakın zamanda kesin olarak bir yapımla anlaşır da yeni dizi projesini bizlere açıklarsa bizde sizlerle buradan paylaşacağız ve bu içeriği hemen güncelleyeceğiz.

Sizce Yusuf Çim yeni sezonda kiminle başrolü paylaşacağı yeni bir dizide rol almalı? Ona en iyi yakışan bayan oyuncu kim olabilir sizin görüşünüze göre? Lütfen bizimle paylaşın düşüncenizi ve aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

GÜNCELLEME: Yusuf Çim Yeni Sezonda SEVEN NE YAPMAZ dizisi ile ekranda olacak. Seven Ne Yapmaz dizisinde Yusuf Çime Seren Şirince başrolde eşlik edecek. Dizinin fragmanı da çıktı. Seven Ne Yapmaz Dizisinin ilk fragmanı için Tıklayın..  Seven Ne Yapmaz dizisindeki tüm oyuncuları merak ediyorsanız BURAYA Seven Ne Yapmaz OYUNCULARI konumuza bakınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yusuf Çim Yeni Sezonda 2017-2018 Hangi Dizide Kiminle Başrolde? (8 Yorum)

  1. Yusuf çim bence demet özdemir ile en çok yakıştığı için bence demet özdemir ile birlikte aynı bir film ya da dizide oynamalılar.

  2. yusuf cimin cektigi diziler hemen final oluyor ama ona en yakisan bayan oyuncu gülsim ali

    • Evet son gelen bilgilere göre yapımcı firma Yusuf çim ile Hande ERÇELİ AYNI DİZİDE OYNATMAYI DÜŞÜNÜYORMUŞ.

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2017