Yuuhh Zehra, Şimdide Sen mi Başladın Boşanmak İstiyormuş Daha Neler?

Yeni Bölüm Fragmanı oldukça garip. İzleyenler olmuştur aranızda ama ben izleyince gülesim geldi biranda. Demet hoca neden kızıyor bunlara derken olayın içinde buldum kendimi. Meğersem kızdığı Zehra imiş. Yuuhh Zehra, Şimdide Sen mi Başladın Boşanmak İstiyormuş Daha Neler? başlığını bu yüzden attım..

Sahiden bizimkiler tam da mutlu olacakken bu da neyin nesidir? Bu ASK izleyicisinin yüzü ne zaman gülecek? Adını Sen Koy 258.-259.-260. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İzleyenler şaşkın, şaşkınlığın da ötesinde artık bu kadar da olmaz diyorlar benim gibi. Artık tadını kaçırmasak diyorum, güzel bişiler yaşasalar ölmeyiz izleyici olarak..

Hani derler ya kaçan kovalanır diye. Bunlarda sanırım ondan zevk alıyor. Sen çok kaçtın Ömer, biraz da ben kaçayım bakalım nasıl oluyor demenin fragmancasını izledik aşağıdaki videoda. Ama bir ata sözü daha var ki bizimkiler sanırım onu unutuyor.. Çok naz aşık usandırır. Aşık da usanır izleyici de..

Artık kendinize gelmenin zamanı gelmedi mi? Bu izleyici 3 bölüm üst üste güzel şeyleri izleyemeyecek mi? Sayın senaristlere de sesleniyoruz, artık işin iyice… çıkardınız. Biraz bu izleyiciye değer verin. Ha şunu da söyleyim, diğer diziler maalesef Adını Sen Koy yanından bile geçemedi, geçen hafta Hıçkırık, bu hafta Beni Bırakma dizileri o kadar kötü reytingler aldı ki…

Yani demek istediğim Adını Sen Koy izleyicisi dizisine sahip çıkıyor ama abartmaya sürekli gerilim çıkarmaya aşıkları uzak tutmaya çalışmak da biraz fazla olmuyor mu? Bu izleyici reytingleri artırmasını bildiği gibi zirvelerden düşürmesini de iyi bilir sayın senaristler ve Star tv?? Neyse benden bu kadar, yazdıkça sinirleniyorum 🙂 İyi seyirler hepinize (İyi olursa tabi)

Adını Sen Koy 258.-259.-260. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

  1. Hayirli aksamlar zehra baba evine dönerse babasi ömere onu birdaha vermezki ne olacak oguz bey bu tahminen ne kadar sürecek oguz bey selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.