Yuvamdaki Düşman 1 Mart Perşembe 6. Bölümde Neden Erken Final Yapıyor?

 

Yok artık diyeceksiniz belki ama demeyin. ”Yuvamdaki Düşman” final bölümüyle perşembe 20.00’de Show TV’de! Show TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanmaya başlayan ve daha 6 bölümü ekrana gelen yuvamdaki düşman dizisinin Önümüzdeki hafta erken final yapacağı ve ekrana veda edeceği kesinleşti. Yuvamdaki düşman dizisi neden bu kadar Erken bitti diye merak konusu oldu. Genel olarak ifade edebilirim ki Yuvamdaki Düşman dizisini ben aslında çok beğendim hem kurgu olarak hem oyunculuk kalitesi bakımından oldukça güzel bir diziydi.

Ancak bazen reytinglerde beklenen karşılanmayınca diziler çok kısa sürede finale gidebiliyor. Show TV ekranlarında perşembe günü Yayınlanan yuvamdaki düşman dizisi de aslında kaliteli bir dizi olmasına rağmen perşembe günündeki diğer dizilerin çok izlenmesi ve daha sonra daha Survivor gibi Kutül Amare gibi yapım ve dizilerin başlaması ile reytinglerde oldukça zor zamanlar yaşadı. Böylesine kaliteli bir dizinin ilk 20. sırada bile yer almaması hem kanal açısından hem de dizi yapımcısı açısından oldukça zor bir durumdur. Bu zorluk bir süre idare etse de daha sonra hem dizi oyuncularını Hem dizi yapımcısını hem de kanalı memnun etmemeye başladı.

Show TV’nin büyük umutlarla yayın hayatına başlayan dizisi ”Yuvamdaki Düşman” ekranlara veda ediyor! Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar’ın oturduğu, kadrosunda Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin ve Aslı Tandoğan’ın yer aldığı dizi haftaya yayınlanacak 6. bölümüyle final yapacak. Yani 1 Mart dizinin son günü olacak ve veda edecek izleyicisine erkenden.

Yuvamdaki Düşman 1 Mart Perşembe 6. Bölümde Neden Erken Final Yapıyor bitiyor?

Reytinglerdeki düşüşün kanalın reklam payların demesi üzerine daha fazla dayanamayan Kanal arasındaki sözleşme gereği yuvamdaki düşman dizisi Gelecek hafta final bölümüyle ekrana gelecek ve Show TV’de izleyenlerine veda edecek. Aslında bu yıl Show TV perşembe günleri oldukça zorlanmaya başladı. Önce yüz yüze dizisinin 2. bölümde erken final yapması de şok olan izleyici daha sonra yuvamdaki düşman dizisi ile de ikinci bir şok yaşadı. Neyse ki yuvamdaki Düşman dizisi daha uzun ömürlü oldu diyebiliriz. Eğer bizim hikaye kut’ül-amare ve Vatanım Sensin gibi diziler olmasa kesinlikle yuvamdaki düşman dizisi çok daha uzun ömürlü olur ve belki 2 sezon bile çekilebilirdi.


Sonuç olarak Yuvamdaki düşman dizisi Show TV’de erken veda etti ve izleyicilerini üzdü. merakla hikayenin devamını bekleyenler Yuvamdaki düşman dizisi Bitmesin erken final yapmasın sezon sonuna kadar devam etsin gibi istekleriyle birlikte Önümüzdeki hafta da Show TV’de diziyi göremeyince yuvamdaki düşman dizisi Bitmesin yuvamdaki düşman var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor gibi sorular sormaya başlayabilirler.

O yüzden şimdiden hatırlatmak isteriz ki yuvamdaki Düşman 6. bölümüyle final yapacak ve ekrana veda edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak yuvamdaki düşman dizisinin bitmesi hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşın.

YORUMLAR

  1. Ben 2 sene gec yaziyorum cunku daha yeni izledim… Bilseydim final oyle yarim bitecegini hic izlemezdim, bazi aksamlar sabah 2’ye kadar izlerdim, bosuna uykusuz kalmisim… sinir oldum… dizi cok guzeldi cok begendim keske devam etseydi… diziyi basda hastanede yalan biri anlatiyordu, o kimdi onu bile ogrenrmedik??

  2. diziyi çok beğendim.İnsanı ekrana bağlayan bir dizi.Gününü değiştirirlerse reyting kesin olarak artar.güzel dizileri sırf bu yüzden bitirmeyin lütfen.Zaten tam final gibi de olmamış terkar yayınlanacak gibi konu yarım kaldı.Bir kez daha düşünün derim.

  3. Final ??? Böyle finalmi olur beğenmiştik keşke starda olsaydı bu dizi

  4. Ne kadar sacma dizi yeni basladi bi sure bekleseniz insanlar zaten dönüş yapacaklar kalitesine … bari sonuna baglasaydiniz ! Hem final yapip hem diziyi ortasinda birakmak cok mantıksız.

  5. Bitmesin ya cok guzel bir diziydi

  6. Bence cok guzel bir diziydi bitmesine cok uzundu.

  7. og olsun focos yapıma focos inşalah artık hiç bir dizisi tutmaz darısı beni bırakmanın başına inşalah oda biter focos yapım bizler için yoksun canın ceheneme

  8. bu haberle ” KALP ATIŞI”m hizlandi qaliba.
    Seyirci gucu buna denir :-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.