Yuvamdaki Düşman 22 Şubat bak yağıyor yağmur her damlada gözlerin şarkısı video

Yuvamdaki Düşman 22 Şubat bak yapıyor yağmur her damlada gözlerin şarkısı video… Yuvamdaki Düşman dizisi yeni bölümünde çalan şarkı seyirci tarafından dinlendi. Kimin söylediğini ve tekrar dinlemek isteyenleri sizlerle paylaşıyoruz. Show tv ekranlarında yayınlanan dizi konusu ve oyunculuğu ile çok beğenildi. Yayınlanan dizi reytinglerde de başarılı bir performans sergiliyor.

Yasemin ve Murat yeni bölümde aşklarını doya doya yaşıyorlar. Yeni bölümde Ceren’e rağmen romantik bir akşam geçirmeyi planlıyorlar. Yuvamdaki Düşman dizisi 5. bölümde Yasemin ve Murat romantik dakikalar geçiriyorlar. Yasemin ve Murat’ın yaşadığı bu dans dolu aşk dolu gece de Sezen Aksu’nun aşk şarkısı da onlara eşlik ediyor.

Sezen Aksu’nun sesinden dinlediğimiz bu güzel ve romantik aşk şarkısı ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren sinsi planını ağır ağır ortaya koyuyor. Bu planı önceki ayarttığı erkek gibi işe yarayacak mı? O bir yuvayı yıktı kanser hastası olan eşini terkedip kendisiyle evlenmesini sağlamıştı hatırlarsanız. Yuvamdaki Düşman dizisinde entrikalar olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Yeni bölümde olacakları da sizlere paylaşıyoruz.

Sezen Aksu Aşk şarkısı sözleri;

Bak yağıyor yağmur
Her damlada gözlerin
Bak esiyor rüzgar,

Bak sımsıcak güneş
Sevginle ısındı içim
Sen vazgeçemediğim
Yanımda bile hasretimsin
Güneş doğarken çiçek açarken
Ve hayat geçerken ben seninleyim

Bir gün olur ayrılık kapımı çalarsa
Senle yaşanan zaman yeter bana

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2018