Yuvamdaki Düşman Ceren Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Soyadı İnstagramı

Çok yakında yeni bir dizi başlıyor Show tv ekranlarında. Yuvamdaki düşman isimli bu dizide başrollerde bulunan oyuncular da merak konusu oldu. Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren Kimdir? Ceren Bilgileri Gerçek Adı Soyadı İnstagram resimleri gibi detayları sizlerle paylaşmak ve Yuvamdaki Düşman Ceren hakkında bilmediklerinizi görmediklerinizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yuvamdaki Düşman Ceren isimli oyuncunun Gerçek Adı Soyadı Ece Çeşmioğlu‘dur. Show tv de sadece 2 bölümü oynayan ve daha sonra erken final yapan Yüz Yüze dizisinin kadrosunda bulunan ancak dizinin bitmesi ile Yuvamdaki Düşman dizisine transfer olan Ece Çeşmioğlu hakkında bilgiler verelim sizlere.. Oldukça genç ve güzel olan oyuncu Ece Çeşmioğlu ekranlara 2018 sezonunda başlayacak olan Yuvamdaki düşman kadrosunda başlıyor.

Yuvamdaki Düşman Ceren karakteri ile oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Show TV’nin entrika dolu yeni dizisindeki Ceren rolü ile oldukça merak edileceğe benziyor. Yuvamdaki Düşman ile geri dönen Ece Çeşmioğlu yeni dizinin Başrollerini Pamir Pekin, Aslı Tandoğan ve deneyimli oyuncu Nebahat Çehre ile birlikte oynayacak. Ece Çeşmioğlu Yuvandaki Düşman dizisinde ”Ceren” karakterinde show tv de izleyicinin karşısına çıkacak. Umarız bu dizide Yüz yüze gibi kısa ömürlü olmaz..

Yuvamdaki Düşman Ceren  Ece Çeşmioğlu Kimdir?
26 Kasım 1990 tarihinde İstanbulda doğan güzel oyuncu Ece Çeşmioğlu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur ve kendini oyunculuk ve tiyatro alnında yetiştirmiştir. Profesyonel oyuncuğa 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisi ile başlayan güzel oyuncu daha sonra Gümüş, İki Aile, Eyvah Halam, Firar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Yaz’ın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ile Yüz Yüze gibi dizilerde rol almıştır.

Yuvamdaki Düşman dizisi Ceren rolü Ece Çeşmioğlu instagramı aktif olarak kullanmaktadır. Ece hanımın instagram hesabı: https://www.instagram.com/ececesmioglu  sizlerde Yuvamdaki Düşman dizisi Ceren rolü hakkında sormak söylemek istedikleriniz varsa aşağı yazabilirsiniz.

Yuvamdaki düşman dizisinde Ceren oldukça bakımlı güzel bir kız. Ancak onun konağa çocuk bakıcısı olarak girmesi sizi şaşırtmasın. İşte Yuvamdaki düşmanda son çıkan fragman:

 Yuvamdaki düşman yeni bakıcı ceren resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version