Yuvamdaki Düşman Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı (Nezaman Başlayacak)

Çok yakında nur topu gibi bir dizimiz daha oluyor. Yuvamdaki Düşman isimli yeni Dizinin Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı (Nezaman Başlayacak) konularında sizleri bilgilendirmek için bu konuyu açıyoruz. Yuvamdaki Düşman Dizisinin başrol Oyuncuları Ece Çeşmioğlu Pamir Pekin ve Aslı Tandoğan gibi oyunculardan kuruldu.

Yuvamdaki Düşman Dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye merak edenler için hemen yazalım dizi Show TV de ekrana gelecek. 2018 de yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisi Show tv de büyük ihtimal çarşamba günleri ekrana gelecek. Show tv de heyecanla beklenen yeni dizi Yuvamdaki Düşman‘ın oyuncu kadrosunun çekirdeği belli oldu. Diğer yan oyuncularda seçilmeye devam ediyor. Cast çalışmaları son hız devam ediyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisinin deneme Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak ancak öncelikle kadronun kesinleştirilmesi gerekiyor, Şimdilik Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan gibi ünlü ve herkesin tanıdığı isimler yer alıyor.. Bu oyuncuları uzunca açıklayacağız aşağıda..

Yuvamdaki Düşman Konusu Özeti Nasıl?; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak? Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim hikayesiyle izleyicileri ekrana bağlayacak.

Yuvamdaki Düşman dizisi Yapımcısı senaristi Yönetmeni: Düş Gezginleri’nin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman’ın oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan ve Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi güçlü isimler yer alıyor.

Yuvamdaki Düşman dizisi Oyuncu kadrosundaki isimlerin resimleri:

 

Yuvamdaki Düşman dizisi Ece ceşmioğlu

Yuvamdaki Düşman dizisi Oyuncu dizisi Pamir Pekin

Yuvamdaki Düşman dizisi Oyuncusu Aslı Tandoğan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017