Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu?

Show tv ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki düşman isimli dizi ilk bölümü ile 25 ocak perşembe günü ekrana geldi. İlk bölümü ile nasıl bir etki bırakacağı merak konusu olan dizi izlendi mi tutuldu mu reytinglerde aradığı başarıyı yakaladı mı gibi soruları sizler için burada cevaplayacağız. Bu akşamın reyting sonuçları cuma günü saat 10. 00 da resmi reyting kuruluşu tarafından açıklanacak ve bizde sizlere duyuracağız.

Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? sorusuna hemen yanıt verelim. Yuvamdaki düşman adından da anlaşılacağı üzere dram ağırlıklı bir dizi. Ülkemizde dram olup da tutan şuanda bazı diziler var onları sayayım. Kırgın Çiçekler, Bizim Hikaye Kızlarım İçin ve Kadın dizileri var. Hem reytinglerde hemde yapım olarak oldukça başarılı diyebileceğimiz bu dizilere yenileri eklenebilir.

Yuvamdaki Düşman da bu bağlamda düşünülebilecek bir dizi. Yuvamdaki Düşman Dizisinin olumsuz olabilecek tek durumu var o da Bizim Hikaye ve Kutül Amare gibi diziler ile aynı günde yayınlanıyor olması. Bizim Hikaye ile aynı günde yer alan diğer dizilerin maalesef çok şansları olmuyor. Yuvamdaki Düşman Dizisinin şansını da kendinden önceki dizilere bakarak ben şahsen az görüyorum. Çünkü Kanatsız Kuşlar dizisi bile Bizim Hikaye karşısında tutunamadı ve reytinglerde her hafta düşüş yaşıyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisi tutulur mü izlenir mi zamanla göreceğiz. Bazı şeyler seyircinin takdirinde. Mesela Star tv de kimsenin beklemediği bir başarı yakalayan Ufak Tefek cinayetler dizisinden kimse iyi bir reyting beklemiyordu. Ancak dizi oldukça güzel izlenme oranlarına sahip. Yuvamdaki Düşman Dizisi senaryo ve oyuncu kalitesi olarak oldukça güzel olacağı belli ancak devamı konusunda ve günü konusunda işi oldukça zor görünüyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisiyle ilgili detaylara dizinin ilk bölümünden sonra aşağı ekleyeceğiz. Her hafta yeni yorum ve görüşleri buradan sizlere sunuyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin lütfen. Sizde yorum ve görüşlerinizle konumuza destek olabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz..

25 Ocak perşembe başlayan dizinin ilk reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Yuvamdaki Düşman eğer iyi bir reyting alarak başlar ve tutarsa perşembe günleri show tv için yeni bir başlangıç olabilir. Zira daha önce 2 bölüm süren Yüz yüze dizisi de perşembe ekrana gelmiş ancak hemen yayından kaldırılmıştı. Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri iyi gelirse daha uzun ömürlü olacağını düşünüyoruz, kadro sağlam senaryo sağlam gerisi izleyenlerin takdiri olacak..

Yuvamdaki Düşman Dizisi Son Fragmanı buradan izleyebilirsiniz..

Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri nasıl olacak, Yuvamdaki Düşman Reytinglerde nasıl sonuçlar alacak 25 Ocak perşembeden itibaren sonuçları ve analizleri buradan paylaşacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olun sitemize…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? (8 Yorum)

  1. Ilk defa dogru duzgun filim basladi cok guzeldi bitmesin sabir edin daha yeni izlenmeye basladi herkez devam etsun lutfen

  2. tutmaz asla artik show tv ye guven kalmadi.kim izliycek ki?yuz yuze 22 siradayken kaldirildi o zaman bunuda hemen kaldirin.Klavye delikanlilari qayet iyi reyting aliyordi aniden kaldirildi.Simdi sira Kalp atisina gelince degisir isler.cunki cok seviyoruz deyer veriyoruz seyircini nezere almaq gerek.yoksa sonuc boyle olur :-)))

  3. Gözel Dizidi Qoy Hameya Ders olsun ki Bütün Yuvalarda Gerçekdende Düşmen var Alqeşdeyeram Başqalare Belkede Anlameram

    • arkadar ismini degiserek neden caba sarf ediyon?
      bari farkli bir şeyler yaz….Show tv ye cok guvenmeyin malum olmaz ne yapacagi.belki bu dizini de kayiplara katir.sonucta alistik biz.sizde kendinizi daha fazla kaptirmayin.

  4. Yuvamdake Düşmen Dizisi Yeni Oyunçulare Gözel Seçilib Alqeşdeyeram yönetmenleri yaradeçe kolektivi Ade Düşünülmüş Ade Yeni Bu Filime Ehtiyaç var Çünkü Hame bilmelidir ki Bütün Yuvalarda Düşmen var Allah Düşmenlerden Qorysyn bizleri

  5. Yuvamdake Düşmen Dizisi Ella Yeni Başdayeram bakmağa Umaram Gözel olaçaq Bütün Yuvalarda Düşmen var Düşmensiz Heyat olmaz Allah bütün Düşmenlerden bizi azad etsin Ammin

Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018