Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiyor Çekim Seti Neresi Nasıl Gidilir?

Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiyor Çekim Seti Neresi Nasıl Gidilir? Yuvamdaki Düşman dizisi yakında başlayacak. Focus filmin yeni dizisi olan Yuvamdaki Düşman’ın Show tv prime time kuşağında yayınlanması planlanıyor. Ancak Nebahat Çehre gibi tecrübeli ve başarılı oyuncuların olduğu bir dizi perşembe devam mı eder başka güne alınır mı zamanla göreceğiz. Bakalım detaylar netleşmeye başlıyor.

Yuvamdaki Düşman dizisinin yapımcısı olan Focus Film daha önce Beni Affet, Deniz Yıldızı, Unutma beni, Bırakma Beni gibi günlük dizilerin yapımcılığını yaptı. Günlük dizilere imzasını atan yapım bu sefer de Yuvamdaki Düşman’ın altına imzasını atıyor. Showtv de yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisinin oyuncuları da netleşti.

Yuvamdaki Düşman 25 ocak perşembe günü güçlü bir kadro ile Show tv de başladı. Dizideki mekanlar ve dizinin nerelerde çekildiği merak konusu oldu. Yuvamdaki Düşman dizisi İstanbuldaki farklı setlerde çekiliyor. Dizinin çekimleri yönetmen Müge Uğurlar’ın yönetmenliğinde Kemerburgazda yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul, Kemerburgaz’da start verilen çekimler son sürat devam ediyor.

Yuvamdaki Düşman dizisinin başrolleri Pamir Pekin ve Ece Çeşmioğlu. Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin ve Hakan Dinçkol gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yuvamdaki Düşman dizisi başlama tarihi netleşmedi henüz. Yuvamdaki düşman dizisi konusu; Bir genç kız ve hayatı boyunca hayalini kurduğu yaşamı elde etmeyi planlıyor. Tam bunları elde edecekken her şeyini kaybediyor. Ama bunları tekrar elde etmek için varlıklı ve mutlu bir aileye gözünü dikiyor.

Mutlu huzurlu bir aileye bebek bakıcısı olarak giriyor ve Ailenin tüm huzurunu kaçırıyor. Yuvamdaki Düşman dizisi nerede çekiliyor?  Yuvamdaki Düşman dizisi İstanbul merkezli bir dizi olacak. Çekim yerlerinin hepsi İstanbulda olacak. Ama sadece bir konak veya evden bahsetmek zor. Çünkü farklı mekanlar kullanılacak sürekli. Dizinin son çekimleri yönetmen Müge Uğurlar’ın yönetmenliğinde Kemerburgaz‘da yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul, Kemerburgaz’da start verilen çekimler farklı mekanlarda da devam ediyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.