Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiyor Çekim Seti Neresi Nasıl Gidilir?

Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiyor Çekim Seti Neresi Nasıl Gidilir? Yuvamdaki Düşman dizisi yakında başlayacak. Focus filmin yeni dizis olan Yuvamdaki Düşman’ın Showtv gündüz kuşağında yayınlanması planlanıyor. Ancak Nebahat Çehre gibi tecrübeli ve başarılı oyuncuların olduğu bir dizi hafta içi her gün yayınlanmaz diye tahmin ediyoruz. Bakalım detaylar netleşmeye başlıyor.

Yuvamdaki Düşman dizisinin yapımcısı olan Focus Film daha önce Beni Affet, Deniz Yıldızı, Unutma beni, Bırakma Beni gibi günlük dizilerin yapımcılığını yaptı. Günlük dizilere imzasını atan yapım bu sefer de Yuvamdaki Düşman’ın altına imzasını atıyor. Showtv de yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisinin oyuncuları da netleşti.

Yuvamdaki Düşman dizisinin başrolleri Pamir Pekin ve Ece Çeşmioğlu. Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin ve Hakan Dinçkol gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yuvamdaki Düşman dizisi başlama tarihi netleşmedi henüz. Yuvamdaki düşman dizisi konusu; Bir genç kız ve hayatı boyunca hayalini kurduğu yaşamı elde etmeyi planlıyor. Tam bunları elde edecekken her şeyini kaybediyor. Ama bunları tekrar elde etmek için varlıklı ve mutlu bir aileye gözünü dikiyor.

Mutlu huzurlu bir aileye bebek bakıcısı olarak giriyor ve Ailenin tüm huzurunu kaçırıyor. Yuvamdaki Düşman dizisi nerede çekiliyor?  Yuvamdaki Düşman dizisi İstanbul merkezli bir dizi olacak. Çekim yerlerinin hepsi İstanbulda olacak. Ama net adresleri şuan malesef yok.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2018