Yuvamdaki Düşman Tuğçe Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Show tv ekranlarında 10 ocak çarşamba günü başlayan Yuvamdaki Düşman dizisi hem konusu ile hemde oyuncu kadrosu ile oldukça konuşulacak gibi görünüyor. Dizide Tuğçe rolünü oynayan oyuncu da oldukça merak edildi kimdir geçek adı soyadı ve gittiği okullar instagram adresi gibi merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız bu içeriğimizde.

Yuvamdaki Düşman Tuğçe rolündeki oyuncunun gerçek adı Cansu Türedi‘dir. Cansu Türedi oldukça yetenekli ve güzel bir oyuncu. Yuvamdaki Düşman dizisinde Tuğçe karakteri ile ön olana çıkmış olan oyuncu en son Cesur ve Güzel dizisindeki rolü ile hatırlanmaktadır. Cesur ve Güzel’de Nejla karakteri ile ön plana çıkan oyuncu yeni dizi yuvamdaki düşmanda Tuğçe rolünü canlandıracak.

Cansu Türedi Kimdir? 1995 yılında Bursada doğmuş olan güzel oyuncu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuş ve sonrasında kendini geliştirmek için oyunculuk adına eğitimler alarak tiyatro konusunda deneyimler almıştır.Cesur ve Güzel dizisindeki deneyimi sonrasında yeni dizilerde rol alma isteğiyle kendini Yuvamdaki düşman dizisinde bulan Cansu Türedi bakalım bu dizide nasıl bir performans ortaya koyacak.

Yuvamdaki Düşman Tuğçe rolü Cansu Türedi instagram adresi: https://www.instagram.com/turedicansu/ Yuvamdaki Düşman Tuğçe Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Sizde yorum ve görüşlerinizle Yuvamdaki Düşman Tuğçe hakkında görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. İşte Yuvamdaki Düşman Tuğçe Cansu Türedi resimleri:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.