Yuvamdaki Düşman Yasemin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı (Aslı Tandoğan)

Birilerinin hayatı başkasının hayalidir sözleri ile izleyicisi karşısına entrika dolu hikayesi ile çıkmaya hazırlanan Yuvamdaki Düşman dizisinin oyuncu kadrosu da belli olmaya başlandı. Yuvamdaki Düşman dizisinde Yasemin karakterine ünlü oyuncu Aslı Tandoğan hayat verecek.

Yuvamdaki Düşman Yasemin Kimdir?

Aslı Tandoğan’ın hayat vereceği Yasemin karakteri hayal edilemeyecek kadar mutlu bir hayata sahipken Yasemin’in yaşadığı bu mutlu hayata göz diken genç, güzel ve ihtiraslı bir kız daha vardı.

Ceren’in ise amaçları hedefleri ve hayalleri vardı. Bu hayaller ise hep Yasemin’in gelecekteki kabusları olacaktı. Dizide Yasemin’i her ne kadar başta muhtemelen zulme uğrayan bir anne olarak görsek de sonradan senaryo izleyiciye Yasemin zulme uğrayan aldatılan değilde düşman gözü ile bakacaktır.

Aslı Tandoğan Kimdir

1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aslı Tandoğan açık ara Türkiye’nin en güzel kadınlarından ve en başarılı oyuncularından biridir. Adeta girdiği her projede parlamayı ve yıldızını daha parlatmayı başaran Aslı Tandoğan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Başarılı bir öğrenci olduğunu bildiğimiz Aslı Tandoğan Aşka Sürgün” dizisinde ‘Dilan Şahvar’ karakteriyle yıldızı parladı. Son olarak Kendime İyi Bak” isimli sinema filminde Begüm karakterine hayat vermiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017