Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv)

Her kanal yeni dizi ve yeni programları bir bir gün yüzüne çıkarmaya başladıkları yeni sezon ile birlikte yep yeni bir başlangıç yapma telaşına girdiler. O kanallardan birisi de Show tv. Show tv de çok yakında yeni bir dizi başlayacak. Yeni dizisinin adını Yüz Yüze olarak belirleyen Show tv dizi hakkında minik bilgileri de sızdırdı kamu oyuna..

Yüz Yüze Dizisi Yapımcısı Oyuncuları Kadrosu: Yapımcılığını Söz dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan TİMS & B Yapımın üstleneceği yeni dizi Yüz Yüze aslında bir filmi hatırlatıyor hemen. Nicolas Cagenin bir filmi vardı Yüz yüze diye çok sevmiştik. Tims yapımda yeni sezon için Yüz Yüze isimli yeni projesi için kolları sıvadı. Yeni sezonda ekranlara gelmesi planlanan projenin kod adı ”Yüz Yüze‘‘ olarak tanımlandı eğer isim değiştirmez ise..

Show Tv için 2018-2019 sezonu için hazırlanan dizinin başrollerinde kimler olacak dizi kadrosu nasıl dersiniz?  ‘Yüz Yüze’ isimli yeni dizi drama olacak. Yüz Yüze dizisinin senaryosunu Söz gibi dizisini de yazan Ethem Özışık kaleme alacak. Osman Taşçı‘nın yönetmenliğini üstlendiği kod adı Yüz Yüze yakında ilk bölümüyle Show Tv’de.

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kimler: Dizinin oyuncu kadrosu oldukça Zengin. Bir çok dizi ile anılan Beren Saat  veya Sinem Kobal Yüz yüze dizisi ile dönüş yapıyor. Birkan Sokullu ise Cino rolünde oynayacak Yüz yüze dizisinde. Taner Ölmez ve Merve dizdar da Yüzyüze kadrosunda yer alıyorlar. Özgür Emre Yıldırım da son olarak kadroya dahil olan diğer oyuncu oldu.

Yüz Yüze Dizisinin Konusu Özeti Tüyoları:
Yüzyüze dizisi, 4 kişilik bir çete liderliğinde oluşmuş mafyavari bir dizi görünümünde olacak. Çetenin lideri olan Cino’nun intikam almak için neler yapabileceğini gösteriyor. Cihangir’in polis babası büyük bir operasyonda yanlış alma sonucu öldürülür ve vatan haini ilan edilir. Artık Cino için tek bir yol vardır; o da yarım kalan hesabı sormak.. Seneler önce babasını vuran adamla karşı karşıya gelecektir.

Sizce Yüz yüze dizisi tutar mı izlenir mi? Konusu ve senaryosu nasıl olur şimdilik bilinmese de ilk haberlerimiz bu şekilde. Yeni bilgiler geldikçe konumuzu ve Yüz yüze dizisi bilgilerini güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti ve Fragmanı (Show Tv) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2017