Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu Beğenildi mi izlendi mi?

Show tv ekranlarında perşembe akşamları yeni bir dizi başlıyor. Yüz Yüze isimli yeni dizi perşembe akşamı 19 ekim 2017 de sizlerle ilk bölümü ile buluşacak. Peki bu yeni dizi Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu Beğenildi mi izlendi mi? sizlerin yorum ve görüşleri nasıl.. Bu konuda sizlere bilgi vermek için bu sayfayı oluşturduk.

Sinem Kobal ve Birkan Sokulluyu buluşturan Yüz yüze dizisi hareketli sahneleri ile yeni bir polisiye dizisi izleyiciden bakalım geçer not alabilecek mi izleyip ilk yorumları buraya yazabilirsiniz. Güçlü bir kadro ve hareketli sahne çekimleri ile oldukça etkili sinema dizi çekimleri ile göz kamaştıran dizide yeni teknikler de kullanılmış. Kamera konusunda oldukça iddialı dizi araba yarışları ile nefesleri kesecek gibi görünüyor.

Öncelikle Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu konusunda biraz bilgi vermek istiyorum. Perşembe akşamları reytingleri zorlayan çok fazla dizi var. Özellikle Bizim Hikaye Kanatsız Kuşlar ve Siyah inci gibi diziler oldukça etkili ve iyi izleyici kitlesi edinmiş diziler. Ayrıca Ver elini aşk gibi bir dizi de oldukça iyi reytingler alıyor. Hal böyle olunca Yüz Yüze dizisi oldukça zor bir güne giriş yapmış ve reyting pastasından pay almak isteyen yeni bir dizi olarak işi oldukça zor görünüyor.

Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Nasıl sorusuna yarın saat 10.00 da cevap vereceğiz ancak öncesindeki yorum ve görüşleri sizlerden almak istiyoruz. Bu zorlu ortamda sizce Yüz Yüze dizisi izlenir mi tutar mı sizlerden yorum ve görüşlerinizi öğrenmek istiyoruz.. Lütfen aşağı yazarak konu hakkında görüşünüzü belirtiniz.. Şimdiden teşekkürler.

İLK YORUMLAR: Bugün ilk bölümü izleme fırsatım oldu. Tahminlerimin çok ötesinde çıktı doğrusu. Hissedebildim hikayeyi, özgün tarzını ve bir evladın babaya duyduğu özlemi.. Ne yalan söyleyim bu kadarını beklemiyordum, tahminlerimin ötesinde güzel hissettim diziyi, umarım bu başarılı yapım en kısa sürede hakettiği reyting başarısını yakalar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüz Yüze Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu Beğenildi mi izlendi mi? (2 Yorum)

  1. Birkan Sokuluyu çok beğendim, senaryo zayıf, banka sahnesi özellikle, bu polisler neredeler ve ilk bölümde olaylar çok hızlı ilerledi, gelecek bölümlerde senaryo tıkanacak

  2. Dizi guzeldi fena degil yani ama baslar baslamaz dizide iki kisinin olumu hic iyi olmadi ozellikle ali keske agir yaralansaydi ama olmeseydi bide isik iyi degil

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017