Yüz Yüze Dizisindeki Spor Araba Markası Modeli Nedir?

Yüz yüze dizisi fragmanlarını izleyenler dizide görünen sarı ve siyah spor arabalarına merak sardı. Sinem Kobal ve Birkan Sokullu (Cino)’nun başrol oynadığı Show TV’nin iddialı projesi Yüz Yüze Dizisindeki Spor Araba Markası Modeli Nedir? diye merak edenler için bizde buradan görsel olarak destek verip bigilendirmek istedik.

Öncelikle arabaları seven bir toplum olarak özellikle spor arabalara meraklı olanları cezbeden Yüz Yüze Dizisindeki Spor Arabaların hangi marka ve model olduklarını sizlere yazacağız. Özellikle son fragmanda gördüğünüz sarı spor araba merak ediliyor. Yüz Yüze Dizi fragmanındaki sarı siyah Spor Arabanın Markası Modeli Nedir?

Hemen açıklayalım. Yüz Yüze Dizisindeki Spor Araba Lamborghini Gallardo GT600 modeli. Araç yeni model değil, en son 2013 de üretilmiş olan Yüz Yüze dizisinde yarışan Lamborghini Gallardo GT600 model arabanın fiyatı da yaklaşık 250 bin euro. Yani 1 milyon liranın üzerinde fiyata sahip olan aracın yeni modelleri ise 3 milyon civarında fiyata satılıyor.

Lamborghini Gallardo GT600 beyaz sarı ve siyah model arabalar yaygın olmasa da zaman zaman sokaklarda özellikle İstanbulda görünüyor.  Lamborghini Gallardo GT600 modelin yer aldığı Yüz yüze dizisinde Maserati marka farklı bir araç daha var ama Lamborghini Gallardo karşısında sönük kalıyor..

Yüz Yüze dizisinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’a; Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy (Ender), Merve Dizdar, Selin Yeninci, Başak Daşman, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi önemli isimler rol alıyor..  Spor araba meraklılarının bu diziyi kaçırmayacaklarını tahmin ediyoruz. İşte son fragmanı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017