Yüz Yüze Ne Zaman Başlayacak Tanıtım Fragmanı Birkan Sokullu Sinem Kobal

Yüz Yüze Ne Zaman Başlayacak Tanıtım Fragmanı Birkan Sokullu Sinem Kobal… Yüz yüze dizisi çok farklı geliyor. Show tv yeni sezonda yayınlanacak olan dizinin tanıtım fragmanları yayınlandı. Show tv yeni sezonda yeni dizilerle reytinglerde ilk sıralarda yer almayı amaçlıyor.

Bu dizilerden birisi de Yüz Yüze dizisi. Sinem Kobal uzun zamandır ekranlarda yer almıyordu. Kenan İmirzalıoğlu ile evlendikten sonra dizi teklifi kabul etmemişti ancak bu sezon Kenan İmirzalıoğlu’da Sinem Kobal’a setlerde olacak. Birkan Sokullu da önceki sezon biten Hayat Şarkısı dizisinde Burcu Biricik ile başrol oynuyordu.

Yüz yüze dizisi Tims ve B yapım ortaklığı ile hazırlanıyor. Osman Taşçı’nın yönetmenliğini yaptığı senaryosunu ise Ethem Özışık’ın yazdığı dizide Birkan Sokullu Sinem Kobal, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım başrolü paylaşıyor. Show tv de yayınlanmaya tarihi net olmasa da ekim ayında başlayacaktır.

Yüz yüze dizisi konusu; Cino’nun 4 kişilik bir çetesi vardır. Cino’nun babası polistir ve yanlış anlaşılmalar sonunda hem öldürülmüş hem de vatan haini ilan edilmiştir. Cinonun hayatındaki tek amacı da babasının intikamını alıp adını temize çıkarmaktadır. Bu yüzden de babasının katili ile yüzleşmesi gerekmektedir. Yüz yüze dizisi sizce nasıl olur? Beğenilir mi? yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. bence bu mukemmel dizi olacaq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.