Yüzleşme Dizisi Ayşegül Kimdir? Gülsim Ali Hakkında Bilgiler

Yüzleşme Dizisi Ayşegül Kimdir? Gülsim Ali Hakkında Bilgiler… Yüzleşme dizisi sete çıktı tanıtım fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Yüzleşme dizisi hakkında bilgileri sizlerle diğer konularımızda paylaşmıştık. Bu konumuzda da Yüzleşme dizisinde Ayşegül karakteri kimdir ve canlandıran Gülsim Ali bilgilerini paylaşıyoruz.

Yüzleşme dizisi yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstleniyor. Ömer Faruk Sorak birçok filme yönetmenlik yapmış çok ünlü bir yönetmendir. Senaryosunu ise Altuğ Küçük üstleniyor. Altuğ Küçük daha önce Oyunbozan, Filinta gibi dizilerin senaristliğini üstlenmişti. Yüzleşme dizisi T Company’nin sahibi Bülent Turgut’un yapımcılığında yayınlanacak.

Yüzleşme dizisi başrolleri ise Engin Öztürk ve Hande Doğandemir. Engin Öztürk son olarak Yüksek Sosyete dizisinde rol almıştı. Hande Doğandemir ise son olarak son olarak Can Kırıkları dizisinde oynamıştı. İkili ilk kez bir dizi de partner oluyor. Yüzleşme dizisinde hem sırlarla dolu geçmişlere yönelecek. Hemde dram türüyle izleyenler duygusallaştıracak.

Yüzleşme dizisi başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Gülsim Ali, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu oynuyor. Yüzleşme dizisi konusu ; Masal esrarengiz bir kişiliktir. Kasabaya gelişi ile yıllardır saklanan sırlar açığa çıkmaya başlar ve artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kalender Kasabası ünlü bir kasabadır. Hem çiçek yetiştiriciliği  hem esans üreticiliği yapılır. Dizi de geçmişin intikamı ve sırlarla dolu olaylar gün yüzüne çıkacak.

Yüzleşme dizisinde başrolü olan Masal karakterine Hande Doğandemir hayat verirken Masal’ın en yakın arkadaşı Ayşegül karakterine de Gülsim Ali hayat verecektir. Ayşegül Masal’ın hayatının tüm sırlarını bilir ve onun her zaman en büyük destekçisi olmuştur. Yüzleşme dizisinde Ayşegül karakterini canlandıracak olan oyuncu Gülsim Ali Kimdir?

Gülsim Ali 1992 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Gülsim İlhan Ali’dir. Gülsim Ali Balkanlarda yaşayan Türk ailenin kızıdır. Bulgaristan’ın tescilli güzelleri arasında yer alan Gülsim Ali 2012 yılında dizi sektörüne adım atmıştır. İlk dizisi Son Yaz Balkanlar dizisi olmuştur. Gülsim Ali sonrasında Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakterini canlandırmış ve çok sevilmiştir. Hanım Köylü dizisinde de başrol oynayan güzel oyuncu sonrasında Trt1’in 4 bölümlük mini dizi halinde yayınlanan Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire karakterinde rol almıştır.

Gülsim Ali şimdi de Yüzleşme dizisinde rol alacak. Eminiz buradaki rolünün de hakkını verecektir. Kendisine başarılar dilerken sizler için Gülsim Ali’nin güzel resimlerini derledik konumuzun aralarında size sunduk. Ancak daha fazla resim görmek isteyenler Gülsim Ali’nin instagram hesabını takibe alabilirler. Gülsim Ali İnstagram; https://www.instagram.com/gyulsim/?hl=tr

 

https://www.youtube.com/watch?v=2Sa-i2zRObc

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.