Yüzleşme Dizisi Erken Final Kararı mı Aldı 4. Bölümde Bitecek mi? Neden Niçin

Kanal D ekranlarında salı akşamları yayınlanmakta olan Yüzleşme dizisi ilk 2 haftada almış olduğu düşük reytingler ile hayal kırıklığı yarattı. Sanırız izleyici Kanal D ekranlarında yayınlanan dizilere ön yargı ile bakıyor ve hangi dizi olursa olsun çok düşük reytinglerle başlıyor. Büyük emeklerim verilmiş olduğu Yüzleşme dizisi ilk haftanın ardından 2. haftada da beklentileri karşılayamadı ve reyting canavarına yenildi.

YÜZLEŞME 4. BÖLÜMDE BİTİYOR: Yüzleşme dizimizin yolculuğuna 4. bölüm sonu itibarıyla üzülerek son verme kararı aldık. Öncelikle her birinizin değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim. Evet, birkaç bölüm daha sürdürme şansımız vardı. Ancak yaptığımız değerlendirmede bu sürecin tüm ekibe daha fazla stres ve sıkıntı yaratacağını ve sürecin bu işin paydaşı olan herkese zarar vereceğini düşünüyoruz.

Reyting bu işin doğası gereği sürdürülebilirliğin belirleyicisidir. Her birinizin bu işe çok büyük katkısı oldu ve olmaya devam ediyor. Yola çıkarken böyle bir sonucu hiçbirimiz beklemiyorduk tabii ki. İzleyicide beklediğimiz karşılığı bulamadık maalesef. Bu iş kollektif bir iştir. Herkesin elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başka projelerde buluşabilmek dileğiyle tekrar çok teşekkür ediyorum.”yüzleşme dizisi erken final yapıyor 4.bölümde

Yüzleşme Dizisinin reytingleri nasıl kaçıncı sırada yer alıyor?Yüzleşme Dizisi Erken Final mi yapacak bitiyor mu

Yüzleşme Dizisi geçtiğimiz hafta salı günü almış olduğu 2.37 Total reyting oranı ile ancak 21. sırada yer bulabildi. Yüzleşme dizisi ilk haftada oldukça düşük reyting almış ve izleyenlerini kanalı ve yapımcısını hayal kırıklığına uğratmıştı. Yüzleşme Erken Final Kararı mı aldı 6. Bölümde Bitecek mi? gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek istiyoruz.

Kanal D ekranlarında 5 Mart Salı günü başlayan Yüzleşme dizisi 12 Mart Salı günü bölümü ile devam etti. Ancak dizinin almış olduğu reyting sonuçları Salı günü reyting olmanın zorluğu bir tarafa senaryosunun yetersiz olduğu oyunculukları her ne kadar yüksek olsa da izleyiciyi çekebilecek bir dizi olmaktan yoksun olduğunu almış olduğu reyting oranları bir kez daha gösterdi. Eğer yüzleşme dizisi 19 mart salı günü de düşük reyting alırsa ki büyük ihtimal öyle görünüyor kanal D kötü haberi verecektir dizi ekibine.

Yüzleşme Dizisi kaçıncı bölümde bitecekYüzleşme Dizisi Erken Final Kararı mı Aldı Bitiyor mu?

Salı günleri Atv’de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve FOX TV’de kadın gibi oldukça zorlu dizilerin yanı sıra TRT 1 ekranlarında halka dizisi Kanal 7 ekranlarında yemin gibi diziler salı günlerinin en yüksek reyting alan diziler olarak ön plana çıkıyor. Çok fazla dizi olmasa da diğer dizilerin arasında kaybolan ve bu dizilerdeki seyirciyi kendisine çekemeyen yüzleşme maalesef kanalı zarar ettirme pahasına birkaç ürün daha devam edecek görünüyor.

Ancak Yüzleşme dizisinin daha fazla devam etmesine imkan görünmüyor. Çünkü diziler devam ettiği müddetçe düşük reytingler alıyorsa kanala yapımcısına zarar ettirmeye başlıyor. Kanal D’ye bu zararı göze alacak bir kanal olmadığı için en kısa sürede Yüzleşme dizisini yayından kaldıracak yayından kaldırmamak için de Yüzleşme dizisinin bir an evvel erken final yapmasın isteyecektir. Daha önce birçok dizisi erken final yaparak yayından kaldırılmak zorunda kalınan kanal D son iki sezondur birçok diziyi 5. veya 6. bölümde harcadı.

Yüzleşme Dizisi Erken Final Kararı mı AldıYüzleşme Dizisi 4. Bölümde Erken Final mi Yapıyor?

Tahminlerimizde büyük bir aksilik olmazsa Kanal D ekranlarında yayınlanan Yüzleşme dizisi kısa bir süre sonra reytinglerini düşük olduğu bahanesiyle yayından kaldırılacak büyük ihtimalle yayından kalkmadan önce 4. bölümünde erken final yaparak ekrana veda edecektir. Dizi sektörünün maalesef en büyük handikaplarından birisi dizilerin o kadar emekten sonra kısa sürede erken final yapmak zorunda kalmasıdır. Yüzleşme de bu gerçekle yüzleşecek gibi görünüyor.

Yüzleşme Dizisi kaç bölüm sürecek bitecekYüzleşme dizisi de oldukça emek isteyen ve oyunculuk başarılarının çok yüksek olduğu Hande Doğandemir ve Uğur Yücel gibi oyuncuların baş rolleri oynadığı kaliteli bir yapım olsa da seyirciden görmediği için erken final yapacak gibi görünüyor. Yüzleşme dizisi büyük ihtimalle 4. bölümde erken final yapacak ve ekrana veda edecektir. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi Yüzleşme dizisi devam etsin mi başka kanala transfer olsun mu, ya da Yüzleşme dizisi erken final yapmasın devam etsin tarzındaki görüşlerinizi aşağıya yazınız lütfen.

Yüzleşme dizisi 4. bölüm erken final Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüzleşme Dizisi Erken Final Kararı mı Aldı 4. Bölümde Bitecek mi? Neden Niçin (1 Yorum)

  1. Kanal d şans vermiyor genelde aslında bu dizi şansı hakkediyor güzel hikayesi var biraz ağır geldi ama okadar emeğe yazık olmasın show yada foksa transfer olsa izlenir yanlış kanal seçmişler atv bile olsaydı bitirmezlerdi

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2019