Yüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede

Yüzleşme Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede… Yüzleşme dizisi daha önce Masal Çiçeği olarak duyurulan dizinin yeni adı oldu. Yüzleşme dizisinin çekimleri yakın zamanda başlayacak. Yüzleşme dizisi tahminlere göre şubat ayında yani yarı sezondan sonra yayınlanmaya başlayacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacağı düşünülen dizinin oyuncu hazırlıkları tamamlanıyor. Senaryosu yazılan dizisinin çekim yeri hakkında bilgiler elimize ulaşmaya başladı.

Yüzleşme dizisi nerede hangi şehirde çekildiKanal D ekranlarında Çok yakında başlayacak olan Yüzleşme dizisinin nerede çekildiği hangi mekanların kullanıldığı oldukça merak ediliyor. 17 Şubat 2019 pazar günü çıkan yeni tanıtım fragmanı da Yüzleşme dizisinin çekilmiş olduğu çiçekli bahçeler ve çok güzel manzaralı yollar dikkat çekti. Yüzleşme dizisinin çekildiği mekanları hangi ev hangi konu olduğunu merak edenler için bu sayfada detaylı bir şekilde resimlerle yanıt veriyoruz:

Yüzleşme dizisinin Antalya ilimizde çekiliyorYüzleşme dizisinin Antalya ilimizde sahil yakınındaki manzaralı bir yazlık evde çekiliyor. Bazı sahneler Alanya ilçemizde bazı sahneleri de Kalender kasabası olarak geçen köyde çekiliyor. Yüzleşmenin çekildiği Kalender Kasabası Alanya ilçesine bağlı bir kasabadır.

Daha önceki fragmanlar’da yüzleşmenin Antalya ilimizin Alanya ilçesine bağlı Kalender köyünde kasabasında çekildiğini duyurmuştuk ancak yeni tanıtım fragman da Yüzleşme dizisinin çekildiği mekanlar bilgisayar efektleri de kullanılarak çok farklı mekanlara ulaşılmış ve bilgisayar efektleri ile birlikte Yüzleşme dizisinin nerelerde çekildiği hangi yolda ve çiçekli bir bahçenin neresi olduğu merak konusu oldu.

Yüzleşme dizisinin çekildiği çiçek bahçeleri neredeYüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor renkli çiçekli yollar neresi?

Yüzleşme dizisinin çekildiği çiçek bahçeleri nerede sorusuna cevap verelim: Yüzleşme dizisinin çekilmiş olduğu çiçek bahçelerinin neresi olduğu hangi mekanların özellikle renkli çiçeklerle dolu dizi için mi yoksa doğal haliyle mi çekileceği merak konusu oldu. Ayrıca çiçek bahçelerinin arasından arabayla giden oyuncular çok güzel manzaralar beraberinde getirdi ve izleyiciler Yüzleşme dizisi nerede çekildi hangi ilimizde hangi ilçemizde diye meraklı soruları bizlere yönetiyorlar.

Yüzleşme Dizisi Kalender kasabasıYüzleşme Dizisinin hikayesi dizinin nerede çekildiği konusunda ilk fikirleri sunuyor bize..“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Yüzleşme Dizisi Kalender kasabası nerede? Kalender kasabası Alanya ilçemizdeki bir kasabadır. Ama gerçek hayatta Kalender kasabası Siirt ilimizdeki merkeze bağlı bir köydür.

Dizide Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Masal ile ‘Yüzleşme’ye hazır mısınız?” sloganı ile başlayacak olan Yüzleşme Dizisinin çekildiği yerlerin başında Kalender Kasabası geliyor. Kalenderin neresi olduğunu merak edenler buraya geliyor…

Yüzleşme Dizisi nerede çekildi alanya antalyaYüzleşme dizisi T Company isimli yeni bir dizi şirketinin ilk projesi olarak yayınlanacak. Bu yüzden yapımcı Bülent Turgut Yüzleşme dizisinin mükemmel olmasını ve reytinglerde başarılı olmasını istiyor. Yüzleşme dizisinin senaryosu Altuğ Küçük yazıyor. Yüzleşme dizisi yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak yer alacak. Yüzleşme dizisinin konusu; İntikam hikayesini konu edinecek olan dizi de kriminal ve dram türleri sahne alacak. Yüzleşme dizisine son olarak Cansu Dağdelen, Yeşim Gül ve Cihat Süvarioğlu da katıldı. Yüzleşme dizisi nerede çekiliyor sorusuna dönelim hemen:

Yüzleşme dizisinin oyuncuları netleşmeye başlarken şimdilik netleşen oyuncular Uğur Yücel, Macit Koper ve Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu oldu. Yüzleşme dizisi çekim yerleri için çok araştırmalar yapıldı. Dizi çekimlerinde tarihi ve doğal güzellikleri olan yerler tercih edildi. Bu yüzden de mekanlar özenle seçildi. Yüzleşme dizisi için İstanbul dışında bir set mekanı seçildi.  Yüzleşme dizisi için öncelikli set mekanı olarak Alanya merkeze bağlı ilçeler tercih edildi.

yuzlesme dizisi nerede cekiliyor bilgiler

Alanya merkez ve merkeze bağlı ilçelerde çekimlerinin yapılmasına yakın zamanda başlanacak. Yüzleşme dizisi kendini sevdirirse eğer ilerleyen bölümler için muhtemelen İstanbul’a dönebilir ancak ilk başlarda seyirciyi çekmek için çekim yerleri de önem taşıyor.

Yüzleşme Dizisinin çekimlerinin yapılacağı Alanya Nasıl Bir Yer?

Yüzleşme Dizisi Nerede ÇekiliyorAlanya turistik bir yerdir. Bu yüzden doğal ve tarihi güzellikleri seyirciyi ilk gördüğü andan itibaren etkileyecektir eminiz. Alanya’nın en meşhur yerleri tarihi kalesi ve kumlu plajlarıdır. Alanya’nın nüfusu 300.000’e yakındır. Yüzleşme dizisinin çekimleri için set nereye kurulacak? Alanya’nın hangi bölgesine set kuruldu detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Alanya da çekimler yapılırsa güzel bir dizi olacaktır diye tahmin ediyoruz. Umarız reytinglerde de başarılı bir dizi olur.

Yüzleşme dizisinin çekildiği mekanlar nerede

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Yüzleşme’nin çekimleri bugün Alanya’da başladı! T Company – Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği, kadrosunda Engin Öztürk, Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu gibi isimlerin olduğu Yüzleşme’nin başlaması merakla bekleniyor. Yüzleşme Şubat’ta Kanal D ekranlarında!

Yüzleşme Dizisi nerede çekildi çekim yerleri hangi ilYüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor Yüzleşme Dizisinin çekim yerleri neresi:

T Company – Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği, kadrosunda Engin Öztürk, Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu ve Macit Koper’in yer aldığı dizinin ismi “Yüzleşme” olarak değişti.  Yüzleşme dizisinin çekimleri Alanya ilçesinde başladı Antalya da ve ardından İstanbul ilimizde devam edecek.

Yüzleşme dizisinde geçen Kalender KasabasıYüzleşme Dizisinin çekimlerinin yapılacağı Kalender Kasabası Alanyada’dır…

Yüzleşme dizisinin çekimleri Antalya ilimizin güzel ilçesi Alanya’da devam ediyor. Yüzleşme dizisinin hikayesi kısaca şöyle: Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabası masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile oldukça değişmeye başlamıştır. Kalender kasabasında 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkmaya başlar ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yüzleşme dizisinde geçen Kalender Kasabası Alanya ilçesine bağlı bir kasabadır. nüfusu 2500 civarında olan Kalender kasabasının Antalya ilimizin Alanya ilçesinde olduğunu tekrardan belirtelim.Yüzleşme dizisinde geçen Kalender Kasabası NEREDE

Yüzleşme dizisinde geçen Kalender Kasabası nerede Yüzleşmenin çekildiği köy kasana neresi?

Yüzleşme’nin 3. tanıtımın Fragmanında Ömer ‘’Ben Ömer Aladağ. Senden kalanlara sahip çıkmaya, her şeyle ve herkesle yüzleşmeye dönüyorum, sen yoksun ya benim için hep bir kişi eksik bu kasaba’’ dediği Kalender kasabasının geçtiği tanıtım sosyal medyada çok konuşulmuştu. izleyiciler Yüzleşme dizisi nerede çekiliyor Yüzleşme dizisinin çekildiği Kalender kasabası nerede hangi il ilçe köyde çekildi merak ediyorlar. Bir kez daha söyleyelim ve konumuzu bitir eve Kalender Kasabası Antalya ilimizin Alanya ilçesine bağlı bir kasaba ve Yüzleşme dizisinin çekimleri burada devam etmektedir.

Yüzleşme dizisinin çekim yerleri neresiYüzleşme dizisinde geçen Kalender Kasabası Antalya ilimizde Alanya ilçesindedir Kalender Kasabası. İşte Yüzleşme Son Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede (8 Yorum)

  1. Alanyada bu kadar düz ova yok,ufka kadar devam eden çiçekleri Hollandadan mı kesip yapıştırdınız,Alanya ile ilgili tek gördüğüm kare eski hükümet binası,üstüne Kalender diye tabela asılmış,ha bir de Pembe Konak, CEMAL ağanın Obadaki konağına benzettim…..

  2. Ya bu kızın hiç rol yeteneği yok neden bu kızda ısrar ediyorsunuz o kadar değerli oyuncu ya yazık ya

  3. Kalender kasabası olarak geçen yer manavgat sidede dır. Neden illaki alanya belirtilmiş anlamadım.

  4. Mükemmel bir başlangıç iyi bir bölüm merak ediyorum bu kalender kasabası tam olarak alanyanın hangi tarafına düşüyor. Saygılar sunuyorum

Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2018