Yüzleşme Dizisi Oyuncuları Kimler Haberleri Konusu Özeti Kanalı

Yüzleşme Dizisi Oyuncuları kimler diye merak edenler için hemen kısaca belirtelim. Kadrosunda Uğur Yücel, Mesut Akusta, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Gözde Çığacı Ve Macit Koper’in bulunduğu yeni dizi “Yüzleşme” Yakında Kanal D’de ekrana gelecek. Yüzleşme Dizisi Oyuncularıyla ilgili detaylar konumuzda sizlerle buluşacak.

Yüzleşme Dizisi Son Gelişme: T Company – Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği, kadrosunda Engin Öztürk, Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu ve Macit Koper’in yer aldığı dizinin ismi “Yüzleşme” olarak değişti.

2018-2019 yeni sezonunda birçok yeni diziyi ekrana koyan Ancak bir türlü beklediği başarıyı yakalayamayan Kanal D ekranlarında yeni bir dizi duyuruldu. Kanal D’de ekrana gelecek yeni dizinin adı Yüzleşme. Yüzleşme dizisi hakkında bilgileri haberleri oyuncu kadrosunu ve Yüzleşme dizisinin hikayesini sizlere detaylı olarak bu konumuzda açıklamaya ve merak ettiğiniz her şeyi sizlere yazmaya çalışacağız.

Yüzleşme Dizisi Oyuncuları kimler

Yüzleşme Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu Özeti Kanalı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yüzleşme isimli dizinin öncesinde Kanal D hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Bu sezon ekrana getirdiği bir çok dizide başarılı olamayan Kanal D Koca koca yalanlar bir umut yeter bir litre gözyaşı gibi pek çok diziyi kısa sürede harcayıp erken final yapmasını sağladığı ve dizinin oyuncuları ve yapımcıları beklentileri karşılayamadı.

Yüzleşme Dizisi Kanal D Oyuncu Kadrosu

Yüzleşme dizisinde de aynı şey yaşanır mı Kanal D Yüzleşme dizisini de kısa sürede final yaptırır mı diye şimdiden kuşkular olsa da biz dizi hakkında bilgiler vermeye ve haberler yapmaya devam edeceğiz. Bülent Turgut’un Yapım şirketi olan T Company’e yeni dizi siparişi veren Kanal D Yüzleşme isimli yeni dizisini büyük ihtimalle 2019un ilk aylarında ekrana getirecek. Yüzleşme isimli dizinin yönetmenliğini Ömer Faruk Teber üstlenecek. Yüzleşme dizisinin Senaryosunu ise Altuğ Küçük yazacak. Dizinin oyuncu kadrosu henüz belli olmadı ama isimler belli oldukça buraya yazacağız.

İlk Oyuncu: Bir Deli Rüzgar dizisiyle dikkatleri üzerine çeken ve şu sıralar aynı dizide baş rolünü paylaştığı Berk Cankat’la ilişki yaşayan başarılı oyuncu Pınar Deniz, Kanal D’nin Şubat ayında yayınlayacağı Yüzleşme dizisi için senaryosunu okuduğu ve değerlendirme aşamasında olduğu kaydedildi. Eğer kabul ederse Pınar Deniz Masal Denizi Dizisinin ilk oyuncusu olacak.

Pınar Deniz Kimdir? 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesinde Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirmiştir. Çocukluğundan beri çok istediği oyunculuk eğitimini almış ve daha sonra Sil baştan ve Vatanım Sensin gibi dizilerde ön plana çıkmaya başlamıştır. Pınar Deniz son dizisi Kırık Ayna da Gökçe Yücel rolü ile ön plana çıkmıştır. Son olarak Bir Deli rüzgar dizisinde oynayan başarılı ve güzel oyuncu son olarak Yüzleşme isimli dizide başrol oynayacak.

Pınar Deniz Yüzleşme dizisinde

Gökçe Yücel rolündeki Pınar Denizin resmi İnstagram hesabını merak edenler varsa Pınar Deniz İnstagramı: instagram.com/pinarrdenizzz Kırık Ayna Gökçe Yücel Kimdir? Bilgileri Resimleri (Pınar Deniz) hakkında tüm detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Yüzleşme Dizisi Oyuncuları Kimler?

2019 yılının Şubat ayında ekranlarda olması planlanan Yüzleşme isimli dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili araştırmalar ve görüşmeler ise devam ediyor.Yüzleşme isimli dizinin oyuncu kadrosuna yeni gelen oyuncularına dizden çıkan oyuncuları ve tüm kadrosunu sizler için detaylı bir şekilde burada açıklayacağız ve oyuncuların belli olmasıyla birlikte oyuncuları hakkındaki resimleri bilgileri detayları sizlerle paylaşacağız.

Yüzleşme dizisine yeni katılan oyuncular ve bilgileri sizlerle… Yüzleşme dizisine iki yeni oyuncu katıldı. Gülsim Ali ile Özge Akdeniz. Gülsim Ali Yüzleşme dizisinde Masal’ın arkadaşı Ayşegül’e, Özge Akdeniz ise Fikret’in kızı Hazal’a hayat verecek.

Yüzleşme dizisi Ayşegül (Gülsim Ali) Kimdir?

Oyuncunun tam adı Gülsim İlhan Ali’dir. 1993 yılında Bulgaristan’da doğdu. Bulgaristan’da yaşayan bir Türk ailenin çocuğudur.  Yüzleşme dizisinin oyuncusu Gülsim Ali Türkçe, Bulgarca, Japonca ve İngilizce bilmektedir. Super Model yarışmasında Ford Model seçilmiştir. 2012 sonrasında oyunculuğa adım atmıştır.  2012 yılında Hazal Kaya’nın başrolünde oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı. Sonrasında sadece 4 bölüm yayınlanan Seddülbahir 32 saat dizisinde rol aldı.

2016 yılında Hanım Köylü dizisinde rol aldı. Buradaki rolü ile kendini tanıttı ve güzelliği ile herkesi etkiledi. Burada Yusuf Çim ile başrol oynadı. Son olarakta Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan karakterini canlandırdı. Yüzleşme dizisinde Gülsim Ali Masal’ın arkadaşı Ayşegül’e hayat verecek.

Yüzleşme Dizisi Hazal (Özge Akdeniz) Kimdir?

Özge Akdeniz 5 Temmuz 1997 yılında İstanbul’da doğdu.  Lise döneminde 3 yıl basket oynadı. Özge Akdeniz ilgi alanları Spor yapmak, kitap okumak, fotoğraf çekmek ve şiir yazmak. İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesi Leh Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisidir ama oyunculuk sebebiyle okulu dondurmuştur.

2016 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden Sahne Sanatları ve Sinema Oyunculuğu eğitimi almıştır. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Hande rolüne hayat verdi.  Kanal D ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hıçkırık dizisinde rol aldı. Hıçkırık dizisinde başrol oynadı. Güzelliği ile herkesin dikkatini çekti.

Yüzleşme Masal Karakteri Kim? (Hande Doğandemir)

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 yılında Ankara Bahçelievler’de dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera arkasında stajyerlikle işe başladı. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti. Bana Masal Anlatma adlı filmde Ayperi karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Hande Doğandemir yüzleşme dizisinde Masal rolüHande Doğandemir Keskin Bıçak, Sen de Gitme, İbret-i Ailem, Böyle Bitmesin, Şubat ve Leyla ile Mecnun, Güneşi Beklerken dizilerinde rol aldı. En çok Güneşi Beklerken dizisindeki rolü sevildi ve tanındı. Hande Doğandemir son olarak Can Kırıkları dizisinde rol aldı. Hande Doğandemir son dizisi reytingler yüzünden erken final yapmak zorunda kaldı. Hande Doğandemir yüzleşme dizisinde Masal rolünde başarılar diliyoruz.

Yüzleşme Dizisinin Haberleri Konusu ve Özeti

Ayrıca bu konumuzda Yüzleşme dizisinin şarkılarını yüzüklerini Yüzleşme dizisinin reytinglerde tutulamayacağını Kanal D ekranlarında reyting alan oldukça zor olduğu bir sezonda Yüzleşme dizisinin nasıl bir reyting sonucuna ulaşacağını sizlere detaylarıyla yazmaya çalışacağım. Aynı zamanda Yüzleşme dizisi nerede çekiliyor Yüzleşme dizisinin çekim yerlerinin hangi ilde ilçede veya kasabada olduğunu sizlere bu konumuzda çekim yerini ve seti nerelerde kurulduğunu detaylarıyla açıklayacağız.

Yüzleşme Dizisi Kanalı ve Ne Zaman Başlayacak

Yüzleşme dizisinin oyuncu kadrosu henüz belli olmadığı için sizlere kesin bilgi yazamıyorum ancak dizi ile ilgili bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz ve sizlere de tüm duyurularımızı bu sayfada yapacağız.
Kanal D ekranlarında 2019 yılının ilk aylarında başlayacak olan Yüzleşme dizisinin tüm bilgilerini haberlerini sizlere burada aktarmaya devam edeceğiz. Sizler de yorum ve görüşlerinizi de Yüzleşme dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın.

Yüzleşme dizisi hakkında yorumları ve görüşleri aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüzleşme Dizisi Oyuncuları Kimler Haberleri Konusu Özeti Kanalı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2018