Yüzleşme Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Yüzleşme Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler… Yüzleşme dizisi 5 Mart akşamında yayına başlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yüzleşme dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesinin sağlamlığı ile seyirciyi ekrana bağlayabilecek mi? Yüzleşme Dizisi 1. Bölüm Çalan Şarkı Defterim Dolsa da Suçlarla, Siyahtan Korkmam

Yüzleşme Dizisi 1. Bölüm 5 Mart Salı Çalan Şarkı Defterim Dolsa da Suçlarla, Siyahtan Korkmam Şarkısı –  Can Gox

Dal goncayı bir sabah açılmış buldu,
Gül melteme bir masal deyip savruldu
Dünyada vefasızlığa bak; on günde
Bir gül yetişip, açıp, solup kayboldu.
Sen acırken bana, hiç bir günahımdan korkmam
Benle oldukça; yokuş, engebe, yoldan korkmam
Beni ak yüzle diriltirsin a Tanrım, bilirim;
Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam

Yüzleşme dizisi başrollerini Uğur Yücel, Macit Koper gibi usta oyuncuların yanı sıra Hande Doğandemir, Engin Öztürk gibi günümüzün popüler oyuncuları da yer alıyor. Yüzleşme dizisinde Masal’ın çalınan hayatını geri alma çabası ve intikamı anlatılıyor. Çarpıcı bir hikayesi olan Yüzleşme dizisi 5 mart salı akşamı Kanal D ekranlarındaki yerini alıyor.

Yüzleşme dizisinde 15 yıl önce hayallerini ve gerçek adını bırakıp gittiği Kalender Kasabasına geri döner Masal. Masal’ı dizi de Hande Doğandemir oynuyor. Güzel oyuncu bu rolün hakkını verecektir eminiz. Masal kasabaya geri döner çünkü yıllar önce yaşadıklarını hesabını sormak ister. Buna sebep olanlarla yüzleşmek ister. Kasaba sakinleri bundan sonra hayatlarından en çok şaşıracakları günleri yaşayacaklardır.

Yüzleşme dizisi oyuncu kadrosunda; Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Mesut Akusta ve Macit Koper yer alıyor. Masal’ın bundan sonraki hayatında neler olacak? Birlikte izleyip göreceğiz. 

Masal’ın Kalender Kasabasına gelişi ve burada ki yaşadığı ve herkese yaşatacağı olaylar esnasından birbirinden etkileyici jenerikler müzikler ve şarkılar da çalacaktır elbette. Bu şarkılardan merak ettiklerinizi sizlerle konumuzda paylaşacağız. Yüzleşme dizisi genel olarak gerilim tarzında ilerleyen bir dizi olacak. Bu yüzden popüler şarkılar çalacaktır muhtemelen. Ama kendine özgü bir müziği de olacaktır.

Yüzleşme dizisinin kendine özgü şarkısı da gerilim havasında olabilir. Bana intikam konusu olduğu için Ufak Tefek Cinayetler konusunu anımsattı. Bu yüzden de o dizi deki gibi müziklere yer verilebilir. Dizinin şarkılarını sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2019