Yüzleşme Dizisinin Reyting Sonuçları İzlenme Oranları (Kanal D)

T Company filmi Kanal D ekranları için hazırlamış olduğu Yüzleşme dizisi 5 Mart 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında başladı. Yüzleşme dizisinin reytingleri nasıl olacak izlenecek mi Yüzleşme dizisi Kanal D ekranlarında salı günleri reyting alabilecek mi oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Yüzleşme dizisinin reytinglerini sizlere aktarmak ve tüm detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.5 Mart 2019 Salı Reytingleri yüzleşme

5 Mart Salı günü Kanal D ekranlarında başlayan Yüzleşme dizisinin reytingleri nasıl olacak oldukça zorlu bir gün olan salı günleri Yüzleşme dizisi reyting alabilecek mi herkesin Merak ettiği en önemli soruların başında geliyor. Özellikle salı akşamları yayınlanan kadın dizisi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerin yüksek reyting aldığı Salı akşamı Yüzleşme dizisi izlenir mi izlenmez be ne kadar reyting alır herkesin merak ettiği bir konu.

Kanal D Yüzleşme Dizisi Reyting sonuçlarıYüzleşme Dizisinin Reyting Sonuçları İzlenme Oranları (Kanal D)

Biz de merak eden izleyicilerimiz için Yüzleşme dizisinin Reyting sonuçlarına bu sayfada hem ab hem de Total olarak sizlere sunmak istiyoruz. Yüzleşme dizisinin reyting sıralamasına Yüzleşme dizisinin 5 Mart ve 12 Mart tarihlerinde alacağı Reyting sonuçlarına ve sıralamasına tüm detayları ile sizlere bu sayfadan olmaya çalışacağız.

Yüzleşme dizisinin salı akşamları reytinglerde mücadele edeceği dizilere göz atacak olursak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fox TV ekranlarında yayınlanan kadın dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanan halka dizisi TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019 gibi önemli programlar ve diziler Yüzleşme dizisinin en büyük rakipleri olarak göze çarpıyor.

Yüzleşme Dizisi ReytingleriYüzleşme Dizisinin Reytingleri Nasıl? Yüzleşme reyting İzlenme Oranları

Peki bu dizi ve programların arasında Yüzleşme dizisi reyting alabilir mi Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yüzleşme dizisinin reytingleri salı günleri istenen seviyede olabilir mi bu konu hakkındaki yorumunuzu hemen sizlere aktaralım. Yüzleşme dizisi reyting alabilmek için oldukça zorlu bir günde yarışa başlıyor. Salı günleri reyting alabilmek gerçekten de çok zor.

Yüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede

Çünkü Yüzleşme dizisi kadın ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz gibi oldukça zor dizilerin yer aldığı günde reytinglerde mücadele edecek ve oldukça zorlanacağını ve reytinglerinin çok düşük kalacağını tahmin ediyoruz. Ancak yine de son sözü izleyici belirleyecek izleyicinin yönlendirmesiyle dizinin devam edip etmemesi gündeme gelecektir.Yüzleşme Dizisinin Reyting Sonuçları

Yüzleşme dizisinin reytingleri düşük çıkarsa büyük ihtimalle ilerleyen haftalarda gün değişikliği yaşanabilir. Ancak gün değiştiren dizilerinde uzun ömürlü olmadığı ve genellikle birkaç hafta sonra dizinin final yaptığını sık sık görüyorum. Örneğin Kanal D ekranlarında daha önce yayınlanan Muhteşem İkili dizisi perşembe günleri başlamış Ancak daha sonra Salı günü de alınmasına rağmen beklenen reytingleri bulamadığı için birkaç hafta yayınlanan erken final yapmak zorunda kalmıştır. Yüzleşme dizisi de eğer reytingleri düşük çıkarsa büyük ihtimalle birkaç hafta sonra erken final sinyalleri vermeye başlayacaktır. Umarız Yüzleşme dizisinin reytingleri yüksek çıkar ve böyle bir durumla yüz yüze kalmaz.5 Mart 2019 Salı Reytingleri

Sizlerde Yüzleşme dizisinin reyting sonuçları hakkındaki yorumlarınızı fikirlerinizi aşağı yazabilir yüzleşmenin yarışacağı salı günleri yer dizilere göre şansını nasıl olduğunu yorumlarınızda belirtebilirsiniz. Şimdiden yorum yazan bütün ziyaretçilerimize teşekkür eder, Yüzleşme dizisine reytinglerde bol şanslar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüzleşme Dizisinin Reyting Sonuçları İzlenme Oranları (Kanal D) (5 Yorum)

 1. Türkiyede bazı sanatçılar var bunlar dizi yapmasın tutmaz
  1-hande doğandemir
  2-özge gürel
  3-kaan yıldırım
  4-şükrü özyıldız
  5-emre kınay

 2. Müzikler harikaydı.. konu değişikti..ılerleyen zamanlarda heyecan vereceğini düşünüyorum

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2019