Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor, Tarihi Belli mi?

Show tv de ekrana gelen ve oldukça sevilen bir isim olan Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor, Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon Tarihi Belli mi? gibi meraklı sorular gün geçtikçe artıyor. Bizde sizlerin bu merakını gidermek ve bu konuda bilgilerimizi paylaşmak için buraya yazalım istedik.

ZAHİDE YETİŞ 17 EYLÜL PAZARTESİ SAAT 15:00 DA BAŞLAYACAKTIR. YENİ SEZON BÖLÜMLERİ SABAH DEĞİL ÖĞLEDEN SONRA YAYINLANACAK.

Show tv de ekrana gelen Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün yayınlanıyor ve konusunda uzman kişilerle çok faydalı bilgiler sunmaya devam ediyordu. Ancak bildiğiniz üzere sevilen sunucu Haziran ayının sonunda bir evlat sahibi oldu. Sonra yaz sezonu için izne ayrıldı zaten..

Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Evet yanlış duymadınız. Yeni sezonda da Zahide Yetiş bizlerle buluşmaya devam edecek. Bebeği oldukça iyi ve sağlıklı durumda olan Zahide Yetiş yeni sezonda yani 2018-2019 yeni dönemde kaldığı yerden devam edecek.

Zahide Yetiş yeni Sezon ne zaman başlıyor 2018-19

Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon tarihi belli oldu mu? Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Henüz programın başlama tarihi kesinleşmedi ancak bu konuda kesin bilgi gelir gelmez sizlerle paylaşacağız.

ZAHİDE YETİŞ’İN BEBEĞİ ARAS CANLI YAYINA ÇIKTI RESİMLERİ VİDEO İÇİN TIKLA…

Yeni sezonda merak ettiğiniz her şeyi Zahide Yetişe sormaya devam edebilirsiniz. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor ve sizlere her konuda elinden geldiğince rehber olmaya devam ediyor. Minik yavrusunu da ihmal ediyor sanmayın. Bebeği de kanala geliyor ve acil bir durumda hemen ilgileniyor onunla.. Ayrıca cuma günleri de Mustafa Karataş hocayla sunmaya devam ediyor programı..

Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon başlama tarihi

Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezonda da hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Siz yeterki isteyin talep edin ondan, Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor. Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon çok yakında show tv de ekrana gelmeye devam edecek.

Kesin olmasa da tahminimizce 17 Eylül pazartesi Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezona merhaba diyecek. Uzun bir döneme hazırlanan ekip izleyicilerden gelen isteklerle birebir ilgilenmeye çalışacak. Sizlerde merak ettiklerinizi ona sorabilirsiniz ve aşağı yorumlarınızı bekliyoruz.. İşte Zahide Yetiş 2018-2019 Yeni Sezon iletişim bilgileri:

Zahide Yetiş Başvuru Telefon Numarası Whatsapp İletişim Numarası

Not: Show TV’nin gündüz kuşağı programlarından biri olan ‘Zahide Yetiş’le programının yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Zahide Yetiş’in sunumuyla ekranlara gelen program Eylül ayından itibaren kaldığı yerden hafta içi her gün sevenleriyle buluşmaya devam edecek. ‘Zahide Yetiş’le,yeni bölümleriyle Eylül’de Show TV’de!​

Zahide Yetiş Show tv 2018-2019 Yeni Sezon başlama tarihi 17 Eylül 2018 Pazartesi günü olarak kesinleşti..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2018