Ahmet Kural Sıla’yı dövdü mü neden darp etti yerde sürükledi, Yoksa Herşey İftira mı?

Zahide Yetiş Ahmet Kural Sıla’yı dövdü mü neden darp etti yerde sürükledi? 1 Kasım perşembe günü Sıladan suç duyurusu gelince ortalık karıştı ve Zahide Yetiş alınan darp raporunun ardından tüm detayları programına taşıdı. Ahmet Kural ile Sıla arasındaki bu kavga neden oldu alkollü mü yoksa bilerek mi bir darp oldu?

Zahide Yetiş Ahmet Kural Sıla’yı dövdü mü neden darp etti yerde sürükledi? 1 Kasım Perşembe

Sevilen Sanatçı Sıla sevgilisi Ahmet Kuraldan yediği dayak sonrasında darp raporu alarak İstanbul Adliyesinde soluğu aldı. Zahide Yetişin programında 1 kasım 2018 perşembe günü konu edindiği Ahmet Kural Sıla’yı dövdü mü neden darp etti niçin yerde sürükledi? 1 Kasımda açılan darp davası ne zaman görülecek merak ediliyor.

Sıla Ahmet Kural son dakika şiddet iddiası dövdü müSıla, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu.
Fiziki şiddet gördüğünü iddia eden sanatçı 3 ay koruma kararı aldırdı.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, fiziksel şiddet gördüğünü iddia ettiği oyuncu sevgilisi Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu ve mahkemeden Kural’ın 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.

Gençoğlu, avukatı Rezan Epözdemir ile birlikte Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda “müşteki” sıfatıyla ifade verdi.

İfade verme işleminin ardından adliye çıkışında basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Gençoğlu, “Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum açıkçası. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural’dan şikayetçiyim.” dedi.

Şarkıcı “Sıla” Ahmet Kural’dan Şikayetçi Oldu! Ahmet Kural Kanal D Haber’e Konuştu

Son dakika… Şarkıcı Sıla, Ahmet Kuraldan fiziki şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi oldu

– “Darp, cebir, psikolojik şiddet, hakaret ve tehdit”

Avukatı Rezan Epözdemir ise daha önce İstanbul Aile Mahkemesi’nde koruma talebinde bulunduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Aile mahkemesi uygun gördü, fiziki şiddet nedeniyle ilgili kanun gereği başta uzaklaştırma olmak üzere koruma kararı verdi. Hak arama özgürlüğümüzü kullandık. Bununla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayetçi olduk. Başsavcılık makamı da Sıla Hanım’ın müşteki sıfatıyla ifadesine başvurdu. Evde yaşanan bir darp, cebir, psikolojik şiddet, hakaret ve tehdit eksenli bir soruşturma. Artık bundan sonra top yargıda.”

Ahmet Kural Sıla’yı neden dövdü? Nasıl böyle bir şeye cesaret edebildi. Zahide Yetiş programında Ahmet Kural’ın sarhoş olduğu Sıla kaçmaya çalıştıkça daha fazla şiddet uyguladığı söyleniyor. Sıla Ahmet Kural ile bir dönem aşk yaşamıştı. 2018 ocak ayında ayrılan çift ekim ayında tekrar barışmıştı.

29 Ekim gece saatlerinde Ahmet Kural’ın Zekeriyaköy’deki evinde Sıla’nın ağır fiziki saldırıya uğradığı belirtildi. Ahmet Kural’ın aşırı alkollü olduğu Sıla’yı yerlerde sürüklediği, kafasını duvarlara vurduğu ve kül tablasıyla saldırdığı aktarıldı. Saldırı sonrası kaçmak isteyen Sıla ‘nın tekrar yeniden yerlerde sürüklendiği ve vücudunun değişik bölgelerine, kafasına ve kulağına hunharca ve vahşice saldırıda bulunulduğu öne sürülen suç duyurusu dilekçesinde, “Ahmet Kural tarafından müvekkilime uygulanan şiddet yaklaşık 45 dakika sürmüştür. Defalarca ‘seni öldürürüm, seni öldürürüm’ şeklinde tehdit sözleri söylenmiştir. Elinden kurtulan müvekkilim evden kaçmıştır. Ardından saldırıya uğradığına ilişkin darp raporu almıştır. Bir erkeğin bir kadın üzerinde güç denemesinde bulunması hukuken kabul edilemez. Müvekkilim Ahmet Kural tarafından darp edilmiş, ağır hakaretle tehditlere maruz kalmıştır. Ahmet Kural hakkında ‘kasten yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından kamu davası açılarak cezalandırılmasını istiyoruz” denildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2018