Zahide Yetiş Bebeği Aras Canlı Yayına Çıktı Resimleri Video

Zahide Yetiş bebeği Aras’ı canlı yayına çıkaracak mı? Zahide Yetiş sevenler 17 eylül pazartesi yeni sezonu yayınlanacak diye bekliyordu ancak yeni sezonu beklenen saatte başlamadı. Zahide Yetiş izleyenleri programın sabah saatlerinde başlayacağını tahmin ediyordu ancak başlamayınca yeni sezon başlamayacak mı diye düşündü bizlerde bu soruların cevabını vermek istedik. Aynı zamanda merakla beklenen diğer soru da Zahide Yetiş’in bebeği Aras.

Zahide Yetiş programı 17 eylül pazartesi yeni sezonu başlayacak. Ancak geçen sezon ki gibi 9:30 da değil. Yeni sezonu artık saat 15:00 da yayınlanacak. Zahide Yetiş yeni sezonu 17 eylül pazartesiden itibaren yayınlanacak. Sevenlerinin karşısında en son hamile olarak bulunuyordu Zahide Yetiş. Zahide Yetiş hamile olarak programdan ayrıldı. Yeni sezona anne olarak dönüyor. Zahide Yetiş hamile olduğu süre boyunca seyircisinin karşısında program yaptı.

Zahide Yetiş’in bebeğinin cinsiyetini bile programda sizlerle aynı anda öğrendi. Müge Anlı programa gelip sürpriz bir hazırlık yapmıştı hatırlarsanız. Bebek doğdu büyüyor maşallah! Zahide Yetiş programa başlıyor. Bebeğini de sizlerle gösterecektir muhtemen. Zahide Yetiş’in bebeği yaklaşık 3 aylık. Daha önce instagramda hiç yüzünü göstermedi bebeğin. Zahide Yetiş’in bir erkek bebeği var. Adı Aras Arısoy. Kendisini merakla bekliyoruz.

Zahied Yetiş henüz bebeğini canlı yayına çıkarmadı. Canlı yayına çıktığında sizlerle görüntülerini paylaşacağız. Zahide Yetiş bebeğini seyircisine gösterecektir ancak biraz daha büyümesini bekliyor olabilir.

Zahide Yetiş canlı yayına oğlunu çıkaracak mı? Bence yakın zamanda çıkarıp bebeğini gösterir çünkü  her şeyini seyircisiyle paylaşan sunucusu bu seferde bebeğini ilk kez gösterecektir. Hem artık bebeği de büyüdü.. Zahide Yetişîn bebeğini kimler görmek istiyor? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zahide Yetiş Bebeği Aras Canlı Yayına Çıktı Resimleri Video (1 Yorum)

  1. Ya Allah aşkına bir sen mi doğurdun be kadın o kadar uğraşarak sahip olduğun çocuğunu reklam malzemesi yapıyorsun Allahtan kork bea

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018