Zahide Yetiş Doğum Yapınca Programı Kim Sunacak Yeni Sunucu

Zahide Yetiş Doğum Yapınca Programı Kim Sunacak Yeni Sunucu… Zahide Yetiş hafta içi her gün Show tv ekranlarında yayınlanıyor. Zahide Yetiş 2014 yılında Cem Ersoy ile evlendi ve kınasını da canlı yayında programında yapmıştı. Zahide Yetiş artık seyircisi ile bir bütün olmuştu. Hayatının en özel anlarını canlı yayında seyircileri ile paylaştı.

Evliliğini hamile olduğunu her şeyini canlı yayında seyircisi ile paylaşan Zahide Yetiş için artık sayılı günler kaldı. Bu hafta bebeğini kucağına alacak İnşallah. Zahide Yetiş erkek bebek bekliyor adı da Aras. Aras bebek dünyaya gelecek ve annesi Zahide Yetiş bir süre ekranlarda olmayacak. Zahide Yetiş bu hafta doğum yapacak ve ekranlardan ayrılacak. Eylül ayına kadar bebeği ile vakit geçirecek.

Zahide Yetiş doğumuna günler kala hamilelik çekimleri yaptı. Bu güzel anlarını da sosyal medyada paylaştı. Mesut Yar da bu konuyla ilgili yazısında bu konuya değiniyor. Zahide Yetiş doğum için programdan ayrılınca Show tv de Deryalı Günler programı yayınlanacak. Derya Baykal’ın sunuculuğunu yapacağı Deryalı Günler programı yaz boyunca ekranda kalacak.

Yaz sezonunun ardından bir aksilik olmazsa Zahide Yetiş kendi programı ile ekranlarda olacak. Zahide Yetiş eminiz ki yeni sezonda bebeğini de programda seyircisine gösterecek ve mutluluğunu paylaşacaktır. Umarız sağlıklı sıhhatli bir bebek olur. Sizler de bu konu ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zahide Yetiş Doğum Yapınca Programı Kim Sunacak Yeni Sunucu (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018