Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Zahide Yetiş Hamile Bebeğin Cinsiyeti Kız Mı Erkek Mi Ne Zaman Doğacak?

Zahide Yetiş Hamile Olduğunu Söyledi Bebeğin Cinsiyeti Kız Mı Erkek Mi?… Zahide Yetiş yıllardır ekranlarda gündüz kuşağı programı yapıyor. Programı çok seviliyor herkes tarafından. Ama bugünkü program hepsinden farklıydı. Çünkü Zahide Yetiş bugün programın da en özel anını paylaştı.

Zahide Yetiş canlı yayında hamile olduğunu açıkladı.Zahide Yetiş’in sözleri şu şekildeydi; “Şimdiye kadar hep dualar aldım sizlerden, dualarınızla ve teveccühlerinizle her sabah beraber olduk. Şimdi sizinle en özel en güzel anımı paylaşma zamanı ben hamileyim.” Zahide Yetiş uzun zamandır bu anı paylaşmak için bekliyordu. Ve sonunda bu mutluluğunu seyircisiyle paylaştı.

Zahide Yetiş’in bebeğinin cinsiyetini ilk kez Muge anlidan öğrendi. Müge Anlı studyoya geldi ve pembe mabi kutularin birine ucan balonlar yerlestirdiler.Iki kutu ayni anda acildi ve mavi kutudan balonlar havalandi. Yani Zahide Yetişin bi erkek bebeği olacak. 5 ay sonra dogacak olan bebek Insallah sağlıkla dogar ve büyür.

Zahide Yetiş programı devam ederken hamile olduğunu açıkladı. Cinsiyet açıklamayı da en yakın arkadaşım Müge Anlı’ya bırakıyorum dedi. Canlı yayına Müge Anlı katıldı ve bebeğin cinsiyetini de o açıkladı. Gelecek sezon Zahide Yetiş programa devam etmeyecek diyebiliriz şimdiden. Kendisini tebrik ediyoruz. Zahide Yetiş eşi Cem Arısoy ve bebeği sağlıklı huzurlu bir ömür sürerler İnşaallah.. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bunu Görmelisin!  Müge Anlı Damla Gündüz Bulundu mu? Kaçırıldı mı Kendi mi Kaçtı?

https://www.youtube.com/watch?v=vACmCho7JiY

 

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

3 Yorum Var

3 Comments

 1. Sibel Sen

  16 Ocak 2018 at 16:00

  Allahım herkese nasip etsin.Altin yürekli Zahide Yetiş. HAYIRLI olsun bebeginiz

 2. Anonim

  16 Ocak 2018 at 15:59

  Güzel yüreğinin karşılığında allah size bu güzel hediyeyi verdi.Saglikli uzun ömürlü olsun insallah

 3. Anonim

  16 Ocak 2018 at 10:06

  cinsiyeti kızmı erkemi

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top