Zalim İstanbul 2. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Çekimleri başlanan Zalim İstanbul dizisi 2. Sezon 10. bölüm ne zaman yayınlanacak? Kritik bir noktada sezon finali yapan Zalim İstanbul 10. bölüm 2019 2020 sezonu için çekimlerine başladı. Zalim İstanbul oyuncuları bu gün itibari ile dizi setine dahil olarak adreste buluştu.

Zalim İstanbul 2. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Zalim İstanbul 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Zalim İstanbul dizisi kaldığı yerden Kanal D ekranlarında başlaması için sayılı günler  kaldı. Eylül ayının 3. haftası yayına 10. bölüm ile başlayacak dizinin fragmanı ise eylül başında çıkacak. Bu gün itibari ile 2. sezonun ilk bölümleri çekilmeye başladı bile. Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor diye merak edip bilmeyen var mı halen ? Dizi adresine giderek oyuncuları ile tanışabilir çekimleri izleyebilirsiniz.

Zalim İstanbul 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Zalim İstanbul 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Kanal D’nin sezon sonunda yayına aldığı dizi 9. bölüm itibari ile sezon finali yapmıştı. Tüm yaz boyunca 10. bölümde neler olacağı tartışılmıştı. Zalim İstanbul için yeni yayın dönemi Eylül Ayının 3. haftası başlaması planlanıyor. Dizinin çekimlerine ise 8. ayda başlayan oyuncular tatillerinden erken dönerek dizi seti adresinde buluştu. Buluşma kutlama ile karşılandı.

Zalim İstanbul 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Zalim İstanbul Yeni Sezon Neler Olacak ?

Yeşilçam’ın yapımcılarından Avşar Film’in dizisi Zalim İstanbul senaryosunda bu sezon neler var? Şükrü Avşar’ın yönetimi ile Cevdet Mercan’ın yönetmeni olduğu dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. Sezon finali bölümünde Karaçay Köşkü’nde sinirler gerilmiş Nedim ve Cemre firar etmişti. Yeni sezonda ise Karaçay Köşkü’nde sırlar ortaya çıkacak. Dizinin oyuncuları :

 • Ozan Dolunay
 • Fikret Kuşkan
 • Deniz Uğur
 • Mine Tugay
 • Simay Barlas
 • Berker Güven
 • Bahar Şahin
 • Sera Kutlubey
 • İdris Nebi Taşkan
 • Ayşen Sezerel
 • Gamze Demirbilek
Zalim İstanbul Yeni Sezon Neler Olacak ?

Zalim İstanbul oyuncuları kimdir derseniz tüm sanatçılarımız için ayrı açtığımız konumuzu ziyaret etmenizi öneriyoruz. Zalim İstanbul 2. Sezon 10. bölüm yayın tarihi belli oldu. Detayları konumuzun ayrıntılarında bulabilirsiniz. Kanal D’nin dizisi için yeni sezon çekimleri başladı.

Zalim İstanbul 2. Sezon 10. bölüm yayın tarihi

Zalim İstanbul 2. Sezon Tarihi

Sevilen reyting rekortmeni dizi yayın tarihini açıkladı. Takipçilerini üzmeyecek dizi henüz okullar başlamadan ilk bölümünü yayınlayacak olması şimdiden bizleri heyecanlandırdı. Oyuncuları ile ilk bölümün çekimlerini tamamlayan dizi setinin kulislerinde entrikanın dibi yaşanacak söylentileri esmeye başladı. Senaryonun nasıl izlenim alacağını çok merak ettiğimiz Zalim İstanbul 10. bölümünü 9 Eylül 2019 günü yayınlayacak. Siz dizide neler görmek isterdiniz? Beklentilerinizi bize yorumlar kısmından iletiniz. Diziye yeni dahil olan ve diziden ayrılan oyuncuların listesini yazımızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019