Zalim İstanbul 27 Mayısta 9. Bölümde sezon finalı yapacak, Yeni sezon ne zaman?

Zalim İstanbul 27 Mayısta 9. Bölümde sezon finalı yapacak, Yeni sezon ne zaman?

Zalim İstanbul dizi konusu.

“Kimse sınanmadığı günahın suçsuzu değildir” diyerek yola başlayan Zalim İstanbul’un genel hikaye ve künyesi ise ; Antakya’dan İstanbul’a yol alan bir var olma mücadelesinin ekrana yansıyacağı Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da hayatını süren Seher’in, lojistik firmasının devleri arasında olan ve aynı zamanda hemşehrilileri olan Agah Karaçay ile yollarının birleşmesi herkesi yeni bir sınava sokacaktır.

 

Pazartesi akşamlarının Kanal D deki vazgeçilmez dikkat çeken dizisi Zalim İstanbul  sezon finali kararı aldı. Dizinin final yapacağı bir süredir konuşuluyordu. Ancak Zalim İstanbul’un final yapacağı konuşulurken diziden malesef erken sezon finali kararı geldi..

YAZ BOYUNCA DEVAM EDECEĞİ KONUŞULUYORDU

İlk 4 bölümüyle reyting yarışında sağlam rakipleri Çukur ve Söz gibi iddialı diziler yarışmayı başaran Zalim İstanbul’un yaz boyunca devam edeceği konuşulurken erken sezon finali kararı verdi

 

ZALİM İSTANBUL NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Kanal D’de ekranlarında yayınlanan reytingleri yüksek piyasaya hızlı bir biçimde giren iddialı Zalim İstanbul dizisi hakkında final karar verildi. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Bahar Şahin ve İdris Nebi Taşkan’ın olduğu dizinin 27 Mayıs’ta final yapacağı duyuruldu.

Zalim İstanbul Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Zalim İstanbul dizisi saat 20:00 da Kanal D ekranlarında İzleyicileriyle buluşuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019