Zalim İstanbul 27 Mayısta Sezon Finali Yapacak? Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Zalim İstanbul 27 Mayısta Sezon Finali Yapacak? Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Kanal D ekranlarındaki Zalim İstanbul Dizisi 27 Mayısta sezonu kapatıyor ve yeni sezon önce tatile gidiyor, iddaalı oyuncu kadrosu ve yeni genç oyuncular ile 1 Nisan tarihinde sezon hayatına başlamıştı ve geçtiğimiz haftalardan bu güne dizinin tüm bölümlerinin reyting skorları çokta kötü değil ve yeni sezonda Kanal D ekranlarında tekrar izleyeceğiz her pazartesi günü 20.00 da ekranlarda olan Zalim İstanbul dizisi Çukurla aynı gün aynı saatte olması reytinglerini etkiliyor.

Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Yaz Sezonun da Zalim İstanbul dizisinin bol bol tekrarlarını izleyeceğimizi daha önceki hangi gün hangi saatte konumuzda yazmıştık yaz boyu diziyi kaçıranlar yeni baştan başlayabilirler.

Kanal D den aldığımız yayın akışına göre Zalim İstanbul dizisinin tekrar gün ve saatleri şu şekilde belirlenmiş durumda:
Zalim İstanbul Pazartesi 20.00
Zalim İstanbul tekrarı Pazartesi 22.30
Zalim İstanbul bölüm tekrarı Salı 19.50
Zalim İstanbul tekrarı Çarşamba gece 01.45
Zalim İstanbul tekrar Bölümü Cumartesi 16.15
Zalim İstanbul Bölüm tekrarı Pazar 16.15

Yeni Sezon net tarihi belli olduğunda sizlerle paylaşacağız şuan dizinin final tarihinin 27 Mayıs olduğu netleşti ve yeni sezon onayı alan Zalim İstanbul dizisi 2. Sezonu 2019-2020 yeni dizi sezonunda takipçileri ile olacak.

Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yaptı? Bitti mi?

Zalim İstanbul dizisi Yeni sezon da devam edecek demiştik ancak diziden alınan son haberlere göre Zalim İstanbul dizisi final kararı aldı. Reytinglerinde güzel olmasına rağmen dizinin erken final kararı almasının sebebi kanal ile yapımcı firma arasında yaşanan olaylar olarak söyleniyor.

Zalim İstanbul dizisindeki sahneler çok konuşulmuş ve tartışılmıştı 27 Mayısta ara verecek olan diziye Final kararı alındı ve yayın hayatı sona erdi.

Zalim İstanbul 5 ve 6. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019