Zalim İstanbul 8. Bölüm Ceren Kiminle Evleniyor ? Cenk Değil !

Zalim İstanbul dizisinin 7. bölümünde Şeniz’in oyununa gelen Ceren 8. bölümde kiminle nikah masasına oturuyor ? Tam kritik noktada biten 7. bölümden sonra Zalim İstanbul Ceren kiminle evleniyor açıklamadı ancak biz gelecek bölüm senaryosundan bilgiyi bulduk.

Bembeyaz gelinlik içerisinde çok güzel olan Ceren aynanın karşısına geçerek kiminle evlendiğini bilmeden ” her şey buraya kadarmış. Sefalet bitti, rezillik bitti, eziklik bitti, fakirlik bitti diyerek Ceren’in çilesi bitti dedi. Artık Ceren Karaçay’ın sefası başlayacak dedi. Tek amacı ise Cenk Karaçay ile evlenip zengin bir hayat sürmesi idi. Ancak tüm bunların bir oyun olduğundan haberi yoktu.

Ceren Nedim ile evlenecek mi

Zalim İstanbul dizisinde Cenk’in iş gezisinde olduğunu bölüm başında izlemiştik. Ankaradan henüz dönmeyen ve işlerinin uzadığının da altını çizen dizi ekibi o zaman Ceren ile kimi evlendirecekti? Ceren Cenk’ten habersiz evleneceği anı nikah masasına oturmak için bekliyordu. Sürpriz ise Şeniz’in nikah masasına getireceği damada çevrildi. Kulislerden gelen ilk tüyo ise Ceren’in nikah masasına kim olduğu sorusuna Nedim olarak sızan bilgi olması.

Ceren Nedim ile evlenecek mi?

Nikah masasında hayal ettiğinden farklı bir adam gören Ceren şaşkınlık içerisinde karar vermesi gerekiyor. Ceren’in gerçek amacı para ve Karaçay soy adı ise Nedim ile evlenmeyi kabul edecek gibi duruyor ancak bu durum Cenk’e olan kalp yakınlığını bitirmeyecek. Ceren para için evlenmeyi kabul edecek mi ? Zalim İstanbul 8. bölümde Ceren’i şoke eden Şeniz’in yeni planı ne.

Zalim İstanbul 8. Bölüm tüyoları

Ceren rüya mı görüyor ?

Dizi takipçilerinden gelen yorumlarda ise Ceren rüya görüyor Zalim İstanbul 8. bölümde rüyadan uyanacak ve dizi kaldığı yerden devam edecek diyenler var. Eski eşi ile tekrar nikah masasına oturması da söylentiler arasındaki ciddiyetini koruyor.

Peki sizce Ceren kiminle evlenecek ? Nikah masasına gelecek damat kim olacak ? Yorumlar kısmından bize düşüncelerinizi yazınız. Hatırlamanız için işte o gelinlik sahnesi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zalim İstanbul 8. Bölüm Ceren Kiminle Evleniyor ? Cenk Değil ! (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019