Zalim İstanbul Cemre Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun şarkısı

Zalim İstanbul Dizisi Cemre Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun şarkısını kim söylüyor Cemre ile düet gibi seslendiren sanatçı kim diye merak edenler için bu konuyu oluşturduk. Zalim İstanbul Dizisi 2. bölümde Cemrenin söylemeye başladığı Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun şarkısının orjinalini seslendiren sanatçımız kim?

Zalim İstanbul Dizisinde çalan şarkılar merak edilirken bu şarkıları seslendiren sanatçıların kim olduğu da merak konusu oldu. Zalim İstanbul Dizisinin 8 nisan pazartesi günü ekrana gelecek olan 2. bölümünde Cemrenin söylediği Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun Gül dururken dikenleri Derme güzel ne olursun diye devam eden şarkıyı seslendiren Mabel Matiz.

Zalim İstanbul Dizisi Cemre Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursunMabel Matizin söylediği şarkı oldukça güzel ve duru bir sesle insanın çini açıyor adeta. Zalim İstanbulda çalan Git diyemem, kal diyemem Sen goncasın, gül diyemem Çok severim, söyleyemem Sorma güzel ne olursun diye sözleri olan şarkı çok sevildi ve Cemrenin yorumuyla da çok beğenildi. Ama şarkıyı asıl söyleyen Mabel Matiz daha bir güzel söylediği için merak edenler oldu. İşte şarkının sözleri ve videosu:

Zalim İstanbul Dizisi Cemre + Mabel Matiz Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun şarkısı sözleri

Gel gönlümü yerden yere
Vurma güzel ne olursun
Gül dururken dikenleri
Derme güzel ne olursun
Git diyemem, kal diyemem
Sen goncasın, gül diyemem
Çok severim, söyleyemem
Sorma güzel ne olursun

Sevgin nefes, sevgin candır
Sevgin bana heyecândır
Kalbim ince bir fidandır
Kırma güzel ne olursun
Git diyemem, kal diyemem
Sen goncasın, gül diyemem
Çok severim, söyleyemem
Sorma güzel ne olursun..

8 Nisan Zalim İstanbul Dizisi 2. Bölümde çalan Cemre + Mabel Matiz Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun şarkısı videosu

Mabel Matiz Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun şarkısı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2019