Zalim İstanbul Dizisi Ceren Kimdir? Seherin Kızı Ceren Bilgileri (Bahar Şahin)

Yakında başlayacak olan Zalim İstanbul Dizisi Ceren Kimdir? Seherin Kızı Ceren Bilgileri gerçek adı soyadı hakkında detaylar boyu yaşı kilosu okuduğu okullar gibi tüm bilgileri burada sizlere sunmaya çalışacağız. Zalim İstanbul dizisinde Seher karakterinin küçük kızı olan Ceren kimdir, ablası Cemre ile Ceren arasında nasıl bir abla kardeş bağı var Zalim İstanbul dizisindeki Ceren‘i sizlere bu sayfada tanıtmaya çalışacağız.

Zalim İstanbul Dizisi Ceren Kimdir? Seherin Kızı Ceren Bilgileri Gerçek Adı Soyadı Nedir?Zalim İstanbul Dizisi Ceren rolü karakteri

Zalim İstanbul Dizisi Ceren Kimdir? sorusuna hemen yanıt verelim. Zalim İstanbul Dizisinde Ceren rolünde oynayan güzel oyuncu Bahar Şahin‘tır. Bahar Şahin Zalim İstanbul dizisinde Seherin Kızı Ceren rolündedir ve Cemrenin küçük kardeşidir. Bahar Şahin hakkında detaylı Bilgileri burada sizlere sunmak ve kısaca hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz:

Bahar Şahin Zalim İstanbul Dizisinin Ceren rolü Kimdir

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. 14 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonra İstanbul’a yerleşerek eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Okullu iken okulun tiyatro ekiplerine katıldı. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine dahil oldu.

zALİM iSTANBUL DİZİSİ CEREN ROLÜ Bahar Şahinİstanbul’da iken bir gece ailecek akşam yemeğinde iken yapımcı Arzu Eğmir ile şans eseri tanışıp sonrasında “O Hayat Benim” dizisinin yönetmenlerinden Yönetmen Merve Girgin ile tanıştırdı. Ve “O Hayat Benim” dizisinde oynamaya başladı. Bir dergiye gönderdiği fotoğraflarla birinci oldu ve kapakta yer aldı.

Zalim İstanbul Dizisi Ceren – Bahar Şahin’ın Oynadığı diziler

Bahar Şahin 2016 yılında başlayan Seviyor Sevmiyor dizisinde, 2015 yılında Çilek Kokusu dizisinde rol aldı. Yıldız Masalı Gönülçelen ve Ah Neriman ile Arka Sıradakiler diğer önemli dizileridir. 2019 yılında ise Zalim İstanbul Dizisinde Ceren rolünde oynayacak olan güzel oyuncumuzun tüm dizileri şu şekilde:
Bahar Şahin Oynadığı Diziler
2009 – Arka Sıradakiler
2010 – Gönülçelen
2011 – Yıldız Masalı
2014 – Ah Neriman
2015 – Çilek Kokusu
2016 – Seviyor Sevmiyor
Sinema oyuncusu Cansel Elçin ile sevgilidir.

Zalim İstanbul Dizisi Ceren – Bahar Şahin’ın Sosyal Medya Hesapları

Zalim İstanbul Dizisinde  Ceren rolünde oynayan Bahar Şahin sosyal medyayı da oldukça etkili şekilde kullanmaktadır. Güncel resimlerini instagramda paylaşan ve yeni dizisi Zalim İstanbulda Ceren rolünde Oynayacak olan Bahar Şahin’ın instagram adresi: instagram.com/baharsahiin

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir TIKLAYIN

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.