Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti

Zalim İstanbul dizisi hakkındaki haberleri sizler için buraya ekleyeceğiz. AY YAPIM DAN YENİ DİZİ haberleri üst üste gelmeye başladı. 2018 2019 yeni sezon için hazırlıklar devam ederken Zalim İstanbul dizisi son duyurulan dizi oldu.

Kod Adı “Zalim İstanbul” Olarak Belirlenen Dizinin eylül ayına yetişmez ise En Geç Ocak 2019’da Yayına Başlaması Planlanıyor. Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosu henüz kesinleşmedi. Ancak kısa sürede önce baş roller sonra da yardımcı roller belirlenecek.

Ay Yapim “Zalim İstanbul” adlı yeni dizisi için Tuba Büyüküstün’e teklif gönderdi.

Zalim Istanbul dizisi Tuba Büyüküstün baş rolde

Kanalı Henüz Belli Olmayan Zalim İstanbul Projesinin Konusu İse oldukça garip. Bir Yalana Tutunup Moda Sektörüne Giren Ve Hızla Zirveye Çıkan Genç Bir Kızın Hikayesi. Yaşanan aşkları ile çok konuşulacak, başarı merdivenlerini bir bir tırmanan genç kız bakalım kim olacak.

Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti ve çıktığında fragmanı ilk olarak dizihaberi.tv sitemizde olacak.. sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları hakkında bildiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.. Ay Yapim “Zalim Istanbul” adlı yeni dizisi için Tuba Büyüküstün’e teklif gönderdi..

Ay yapımın yeni dizisi ZALIM ISTANBUL’un hazırlık aşamasına gelindi. Dizinin senaristligini Içerde ekibi kaleme alırken kadın başrol olarak Neslihan Atagül ve Serenay Sarıkaya’nın ismi geçiyor. Zalim İstanbul Dizisi başrol oyuncuları ve yan roller belli oldukça karakter ve rolleri sizlere yazacağız. Son olarak adı geçen Zalim İstanbul Dizisine başrol olması için teklif giden oyuncular Neslihan Atagül ve Serenay Sarıkaya oldu. Bakalım kim Zalim İstanbul dizisinin başrolü olacak..

Bunu Görmelisin!  2019-2020 Yılında Star Tv de Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?

Zalim İstanbul Dizisi başrol oyuncuları

Zalim İstanbul Dizisi başrol oyuncuları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti (1 Yorum)

  1. (Zalim insanlık) olmalıydı
    istanbulun ne suçu var klasik istanbul hikayesi tabi plajda senorya yazılarsa ancak bukadar olur oyuncularda Hollywood dan gelcek hali yok ya bildiğimiz herzaman gőrdūğūmūz oyuncular olucaktır

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018