Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti

Zalim İstanbul dizisi hakkındaki haberleri sizler için buraya ekleyeceğiz. AY YAPIM DAN YENİ DİZİ haberleri üst üste gelmeye başladı. İlk önce adı Artvinli olarak açıklanan dizinin adı değişti ve Zalim İstanbul oldu. 2019 2020 yeni sezon için hazırlıklar devam ederken Zalim İstanbul dizisi son duyurulan dizi oldu.

Kod Adı Artvinli olan ancak sonra kesin adı “Zalim İstanbul” Olarak Belirlenen Dizinin 2019 Mart ayına yetiştirilmesi, yetişmez ise En Geç Nisan 2019’da yayına başlaması planlanıyor. Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosu kesinleşti. Ancak kısa sürede önce yeni oyuncuların da gelmeye devam ettiğini öğrendik, baş roller ve yardımcı roller belli oldu.. İşte Zalim İstanbul’un oyuncu kadrosu..

Ay Yapım “Zalim İstanbul” adlı yeni dizisinin kadrosu belli oldu.

 

Zalim İstanbul Projesinin Konusu İse oldukça garip. Artvinden İstanbula bir öykü olacak bu dizi, Bir Yalana Tutunup Moda Sektörüne Giren Ve Hızla Zirveye Çıkan Genç Bir Kızın Hikayesi. Yaşanan aşkları ile çok konuşulacak, başarı merdivenlerini bir bir tırmanan genç kız bakalım seyirciyi çekecek mi ilgi odağı olacak mı Zalim İstanbul dizisi.

Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti ve çıktığında fragmanı ilk olarak dizihaberi.tv sitemizde olacak.. sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları hakkında bildiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.. Ay Yapim “Zalim Istanbul” adlı yeni dizisi için aşağı tüm oyuncuları aşağı ekledik. Sizde yardımcı roller için aşağı yorum yazabilirsiniz..

Ay yapımın yeni dizisi ZALIM ISTANBUL’un hazırlık aşamasına bitti ve diziden tanıtım fragmanları bekleniyor. Dizinin senaristligini Içerde ekibi kaleme alırken, Zalim İstanbul Dizisi başrol oyuncuları ve yan roller belli oldukça karakter ve rolleri sizlere yazacağız. Son olarak adı geçen Zalim İstanbul Dizisine başrol olması için teklif giden oyuncular ve tüm kadro için Zalim İstanbul dizisinin detayları sayfamızda..

Zalim İstanbul Dizisi başrol oyuncuları

Çok yakında televizyonda yeni bir Dizi izleyeceğiz. büyük ihtimalle Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin adı Zalim İstanbul olarak belirlendi. Zalim İstanbul dizisinin yapımcısı yönetmeni oyuncu kadrosu başrol oyuncuları yardımcı oyuncular Zalim İstanbul dizisinin nerede çekileceği, Zalim İstanbul dizisinin şarkıları müzikleri kaç bölüm süreceği ne zaman başlayıp ne zaman bitecek ve Zalim İstanbul dizisi hakkında tüm haberleri bilgileri sizlerle burada paylaşacağım.

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ”Zalim İstanbul”nin başrol oyuncusu belli oldu! Yapımcılığını Avşar Film’in, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği ve Mart başında Kanal D ekranlarında yay+ınlanacak olan ‘Zalim İstanbul’ dizisinin -başrol oyuncusu Fikret Kuşkan oldu. Fikret Kuşkan’ın Zalim İstanbul Dizisindeki rolü karakteri ileriki günlerde detaylı şekilde sizlere aktaracağız.

ARTVİNLİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU KESİNLEŞTİZalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosu için ilk olarak Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay) ve İdris Nebi Taşkan (Civan) ile Son olarak Zalim İstanbul dizisinin ana karakterlerinden “Seher” için Başak Köklükaya ile görüşen yapım şirketi, Seher’in büyük kızı “Cemre” için Sera Kutlubey, küçük kızı “Ceren” için Zeynep Tuğçe Bayat, Agah Karaçay’ın kızı “Damla” karakteri için de Simay Barlas ve Mine Tugay ile anlaştı. Mine Tugay karakteri ileriki günlerde belli olacak.

Zalim İstanbul Dizisi (Agah) Kimdir? (Fikret Kuşkan)

Fikret Kuşkan Kimdir: 22 Nisan 1965 tarihinde İstanbul’da doğdu. Annesi Arnavut, babası Bulgar kökenli olan Fikret Kuşkan, İstanbul’a 1 yaşında taşındı. 13 yaşında babası vefat etti. 20’li yaşlarda Fikret Kuşkan, oyunculuğa yöneldi ve İstanbul Devlet Konservatuarı’nda ve Berlin Goethe Üniversitesi’nde okudu. Fikret Kuşkan 1988 yılında ‘’ Sis ‘’ filminde ilk kez oyunculuğa adım attı. Devamında bir çok filmde rol aldı.

Zalim İstanbul Dizisi (Agah) KimdirFikret Kuşkan “Babam ve Oğlum” filmiyle herkesçe tanındı. 2014 yılında ise “Yasak” adlı dizide Deniz Çakır ile başrolde oynadı. Fikret Kuşkan, 2016 yılında FOX TV da ‘’ Çifte Saadet ‘’ dizisinde baş rolde yer aldı. Fikret Kuşkan’ın Oynadığı Filmler ve Diziler:
2017- Kırlangıç Fırtınası
2016 – Çifte Saadet
2014 – Hayat Ağacı TV dizisi)
2014 – Yasak (TV dizisi) Zalim İstanbul Karaçay KimdirZalim İstanbul Karaçay Kimdir

Zalim İstanbul Dizisi Agahın Oğlu Cenk Kimdir? (Ozan Dolunay)

Ozan Dolunay kimdir: Ozan Dolunay 1990 yılında Ankara’da doğmuştur, lise eğitiminin ardından Koç Üniversitesi’nde eğitimine devam etmiştir. Lise yıllarından itibaren oyunculuğa merak saldığı için üniversite yıllarında İpek Bilgin Bahar Kerimoğlu gibi ünlü isimlerden oyunculuk dersleri almıştır. Ozan Dolunay Craft tiyatro sahnelerinde çeşitli tiyatrolarda roller almıştır, televizyon dünyasındaki ilk dizisi 2015 yılındaki tatlı küçük yalancılar dizisindeki Barış karakteri ile olmuştur. Daha sonra oyunbozan dizisinde rol alan Ozan Dolunay yüksek sosyete dizisinde Mert karakterini canlandırmıştır.Zalim İstanbul Dizisi Agahın Oğlu Cenk Kimdir

2018 yılında ise Show TV’de yayınlanan darısı başımıza dizisinde rol alan başarılı oyuncu Zalim İstanbul dizisinin kadrosuna katılmış ve dizinin baş rolünde oynayan Fikret Kuşkan’ın canlandırmış olduğu Agah karakterinin oğlu Cenk rolüne hayat verecektir. Ozan Dolunay daha önce darısı başımıza lise devriyesi yüksek sosyete Kiralık Aşk oyunbozan ne tatlı küçük yalancılar gibi dizilerde birçok farklı rolde yer almıştır. Zalim İstanbul Cenk rolü.. Sizce Ozan Dolunay Zalim İstanbul dizisindeki Cenk rolü ile başarılı olacak mı yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.Zalim İstanbul Cenk rolü

Zalim İstanbul Dizisi Agahın Yeğeni Nedim Kimdir? (Berker Güven)

Zalim İstanbul kod adlı yeni dizisinde Agah Karaçay’ın (Fikret Kuşkan) yeğeni Nedim’i Berker Güven canlandıracak. Güven, daha önce Vatanım Sensin dizisi ve baş rolünü Çetin Tekindor ve Melisa Şenolsun ile paylaştığı Babam filmiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Nedim karakterini oynayacak olan Berker Güven’e başarılar diliyoruz.Zalim İstanbul Dizisi Agahın Yeğeni Nedim Kimdir

Berker Güven Kimdir? 1994 yılında İstanbul’da doğan yakışıklı oyuncu eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde Sinema Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Babam filmi ile yaşayan Berker Güven; daha sonra dizi sektöründe rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu Aleksi karakterini canlandırmış şimdi ise Zalim İstanbul dizisinde Agah Karaçay’ın (Fikret Kuşkan) yeğeni Nedim’i oynayacak..Zalim İstanbul Nedim kim

Avşar Film’in kod adı “Zalim İstanbul” olan yeni dizisinin kadrosuna Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay Barlas katıldı.

Zalim İstanbul Dizisi Seherin Kızı Cemre Kimdir? (Sera Kutlubey)

Zalim İstanbul Dizisinde Cemre karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Sera Kutlubey’dir. Sera Kutlubey Zalim İstanbul dizisinde Seher en büyük kızı karakterini canlandıracak ve Cemre adıyla dizide rol alacak. Oldukça dikkat çekici bir rol olan Cemre karakterini Merak edenler içindetaylı anlatım yaptığımız konumuza göz atabilirsiniz..>> Zalim İstanbul Dizisi Cemre Kimdir?

Zalim İstanbul Dizisi Seherin Kızı Cemre KimdirSera Kutlubey Kimdir, 1994 yılında kültür başkentimiz İstanbul’da doğmuştur. Üniversite Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır ve Başkent Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. Sera Kutlubey kendisini geliştirmek için özel ders almış ve oyunculuk ve tiyatro konusunda oldukça aktif bir oyuncudur.

Zalim İstanbul Dizisi Agahın Kızı Damla Kimdir? (Simay Barlas)

Zalim İstanbul dizisinde ‘Agah Karaçay’ın kızı ‘Damla’ karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Simay Barlas’dır. Daha önce birçok dizide rol alan Simay Barlas Zalim İstanbul dizisindeki başrol oyuncusu olan Agah Karaçay’ın kızı rolündeki Damla için dizi yapımcısı ile anlaşma sağlandı. İşte Zalim İstanbul dizisinde Damla rolünde izleyeceğimiz Simay Barlas‘ın kısa bilgileri:

Zalim İstanbul Dizisi Agahın Kızı Damla KimdirSimay Barlas Kimdir: 25 Ekim 1998 tarihinde İstanbul’da hataya gözlerini açmıştır. Lise mezunu olan ve üniversiteye gitmeyen güzel oyuncu henüz çok genç olsa da bir çok dizi veya tiyatro projesinde yer alıp, gelecek vaat eden oyuncularımızdan birisi olmayı başarmıştır. Simay Barlas’ın ilk dizisi 2015 yılında oynamış olduğu “Paramparça” dizisidir. Detaylı bilgiler burada >> Zalim İstanbul Dizisi Agahın Kızı Damla Kimdir hakkında bilgiler.Zalim İstanbul Damla rolü

Zalim İstanbul Dizisi Ceren Kimdir? Seherin Kızı, Cemrenin kardeşi (Zeynep Tuğçe Bayat)

Zeynep Tuğçe Bayat, 8 Şubat 1990 tarihinde Mersin ilimizde doğmuştur. Zeynep Tuğçe Bayat, ilköğretim ve orta öğretimini Mersin’de tamamladıktan sonra Lise eğitimine başlamış ve lise yıllarında çeşitli tiyatro ve oyunlarda yer almıştır. Zeynep Tuğçe Bayat ileriki yıllarda oyuncu olacağının sinyallerini lise yıllarındaki aktif oyunculuğu ile göstermiştir. Detaylı bilgiler için >> Zalim İstanbul Dizisi Ceren Kimdir?

Zalim İstanbul Dizisi Ceren KimdirZalim İstanbul Dizisinde Ceren rolünde oynayan güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat‘tır. Zeynep Tuğçe Bayat Zalim İstanbul dizisinde Seherin Kızı ve Cemrenin kardeşi Ceren rolündedir ve Cemrenin küçük kız kardeşidir. Zeynep Tuğçe Bayat hakkında detaylı Bilgileri burada sizlere sunmak ve kısaca hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz:Zalim İstanbul Ceren

Zalim İstanbul Ceren rolüZalim İstanbul Dizisi Şeniz Kimdir? (Mine Tugay)

Zalim İstanbul Dizisi Şeniz KimdirMine Tugay Avşar Film’in Zalim İstanbul kod adlı yeni dizisinin kadrosuna katıldı. Ünlü oyuncu, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizide Şeniz karakterine hayat verecek. Mine Tugay daha önce bir çok dizide oynadı başrollerde yer aldı. Güzel oyuncu Mine Tugay’ın son dizisi Zalim İstanbul oldu ve bu dizide Şeniz karakterine hayat verecek. Zalim İstanbul Dizisi Şeniz rolü Kimdir? detayları ekleyeceğiz. Zalim İstanbul Dizisi Şeniz Karakteri resimleri ve Zalim İstanbul Dizisi Şeniz afişi bugün ortaya çıktı:Zalim İstanbul Dizisi Şeniz Karakteri

 

Yapımcılığını Avşar Film’in, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği, kadrosunda Fikret Kuşkan, Ozan Dolunay, Berker Güven ve İdris Nebi Taşkın’ın yer aldığı dizide ‘Seher’ için Başak Köklükaya, ‘Seher’in büyük kızı ‘Cemre’ için Sera Kutlubey, küçük kızı ‘Ceren’ için Zeynep Tuğçe Bayat, ‘Agah Karaçay’ın kızı ‘Damla’ karakteri için de Simay Barlas ile anlaşma sağlandı..Zalim İstanbul Şeniz rolü

Avşar Film’in 2019 yılında başlayacak ve kod adı “Zalim İstanbul” olan yeni dizisinin kadrosu her geçen gün daha da artarken dizinin kadrosuna en son katılan isimler söyle:  Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay Barlas katıldı. Sera Kutlubey, Zeynep Tuğçe Bayat ve Simay Barlas’ın hangi rollerde Zalim İstanbul dizisinde oynayacakları kesinleşince detaylarını yazacağız.

Zalim İstanbul dizisi-oyuncuları-Sera-Kutlubey-Zeynep-Tuğçe-Bayat-Simay-BarlasZalim İstanbul dizisi Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı bir dizi olacak. Henüz diziyle ilgili detaylar belli olmasa da dizinin maceraperest bir dizi olacak Artvin’de başlayıp İstanbul’da devam edeceğini şimdiden belirtmek isteriz. Zalim İstanbul dizisi hakkında bütün detayları dizi ile ilgili bilgileri yapımcısı Avşar film olacak olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanması kesinleşen Zalim İstanbul dizisi hakkındaki bütün detayları burada sizlere duyuracağız.

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti fragmanı hakkında bilgiler burada yer alacak. Avşar Film’in “Zalim İstanbul” kod adlı yeni dizisinin Kanal D’nin dizi listesine alındığı konuşuluyor. Cevdet Mercan‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin ilk bölümü Artvin’de geçecek. Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor manzaralı yerler neresi Hangi il ilçe diye merak edenler için şimdiden duyurusu yapmak istiyorum. Zalim İstanbul dizisi elbetteki Artvin’de çekilecek ama sadece Artvin’de kalmayacak daha sonra İstanbul’da da çekimleri devam edecek.Zalim İstanbul Nedim kim

Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosu Henüz daha kesinleşmediği için burada sizlere bilgi veremiyorum ancak Zalim İstanbul dizisi hakkında oyuncu bilgileri başrol oyuncuları da yardımcı oyuncular belli oldukça buradan sizlere detaylı bilgilendirme yazacağız ve Zalim İstanbul dizisinin bütün kadrosunu tek tek sizlere duyuracağız. Hatta Zalim İstanbul dizisinde yardımcı rollerde oynamak veya figüran olarak sizde rol almak isterseniz konu altından bizlere yazabilirsiniz.

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Bilgileri Kanalı Konusu Özeti

Kanal D’nin 2019-2020 yeni sezonunda merakla beklenen Avşar Film dizi projesinin ismi bugün itibarıyla 16 Aralık 2018 de belli oldu! Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği dizinin hazırlıkları devam ediyor. Kod adı ”Zalim İstanbul” olarak açıklanan dizinin ilk bölümü de Artvin’de çekilecek. Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı şimdiden hazır. Zalim İstanbul dizisi elbette Artvin’de çekilir 🙂 Son Dakika Gelişmesi: Zalim İstanbul dizisi Artvinde değil Hayat Antakya da çekilmeye başlandı.

Zalim İstanbul Nerede Çekiliyor? 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zalim İstanbul Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu özeti (3 Yorum)

  1. Nedim ayaga kalkincada mutlaka kirli sakal buraksin ,tum sakalsiz haglini gordum az sakalli cok yakisikli sakalsiz hagli cok kotu ozur dilerim ama sakalli cooook yakisikli diger hagli cocuk gibi i iii, mukemmel oyuncu lutven hemsire nedime asik olsun herkes nedime olmasini bekliyor cenkte cok yakisikli coook iyi oynamis cok ama nedim olmasi gerekiyor

  2. (Zalim insanlık) olmalıydı
    istanbulun ne suçu var klasik istanbul hikayesi tabi plajda senorya yazılarsa ancak bukadar olur oyuncularda Hollywood dan gelcek hali yok ya bildiğimiz herzaman gőrdūğūmūz oyuncular olucaktır

Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018