Zalim İstanbul dizisi tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Kanal D Yayın Akışı

Kanal D ekranlarında başlayan Zalim İstanbul dizisinin tekrarları ne zaman olacak hangi günler yeniden ekrana gelecek saat kaçta yayınlanacak gibi sorular izleyicilerin merak ettiği en önemli sorulardan birisi. Bizde bu konumuzda 1 Nisan 2019 Pazartesi günü başlayan Zalim İstanbul dizisinin tekrar gün ve saatlerini sizlere yazmak ve bu konuda sizleri bilgilendirmek amacıyla bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Zalim İstanbul dizisinin tekrarı ne zmana hangi gün saat kaçtaBirçok dizinin yayınlandığı pazartesi günleri şansını denemek isteyen Zalim İstanbul gerçekten de zor bir günde yayın hayatına başladı. Söz çukur yasak elma Kim Milyoner Olmak İster Vuslat ve TV8 de yayınlanan Survivor 2019 gibi önemli programların ve dizilerin yer aldığı pazartesi günleri reyting mücadelesine başlayan ve izlenme oranlarının oldukça merak edildiği Zalim İstanbul dizisi reyting alabilecek mi izlenecek mi oldukça merak edilirken diziyi ilk bölümde izleyemeyen ya da başka dizilerden dolayı kaçıranlar için Zalim İstanbul dizisinin tekrarları sık sık yayınlanacak.

Zalim İstanbul dizisinin tekrar günleri saatleriZalim İstanbul dizisi hangi günlerde saat kaçta yayınlanacak?

Zalim İstanbul dizisi ilk bölümüyle 1 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 20.00 da Kanal D’de ekrana geldi. Dizinin 22.30 da bitmesinden hemen sonra 1. bölümün tekrarı yayınlanmaya başladı ve Zalim İstanbul dizisinin ilk tekrarı 1 Nisan Pazartesi günü saat 22.30 da Kanal D’de ekrana geldi. Kanal D Pazartesi günü diziyi izleyemeyenler ya da seçim dolayısıyla başka günlerde de izlemek isteyenler için Zalim İstanbul tekrarlarını hafta içi ve hafta sonu birçok defa ekrana getirecek.

Zalim İstanbul dizi tekrarları hangi gün saat kaçtaZalim İstanbul dizisi tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Kanal D Yayın Akışı

Kanal D den aldığımız yayın akışına göre Zalim İstanbul dizisinin tekrar gün ve saatleri şu şekilde belirlenmiş durumda:
Zalim İstanbul Pazartesi 20.00
Zalim İstanbul tekrarı Pazartesi 22.30
Zalim İstanbul bölüm tekrarı Salı 19.50
Zalim İstanbul tekrarı Çarşamba gece 01.45
Zalim İstanbul tekrar Bölümü Cumartesi 16.15
Zalim İstanbul Bölüm tekrarı Pazar 16.15

Zalim İstanbul tekrarı ne zaman hangi günlerZalim İstanbul dizisi sizce izlenir mi tutar mı? Oldukça zorlu bir günde başlayan dizinin şansını nasıl buluyorsunuz? Söz Çukur ve Yasak Elma dizilerinden reyting alabilir mi? Biz şansını çok az görüyoruz, sizde yorumlarınız varsa aşağı yazın lütfen… Zalim İstanbul tekrarları gün ve saat olarak değişiklik yaparsa sizlere yine bu sayfadan güncelleme yaparak bildireceğiz yeni bilgileri. Hoşça kalın..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zalim İstanbul dizisi tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanacak? Kanal D Yayın Akışı (12 Yorum)

  1. Zalim İstanbul tuttu bence çukur çok tutuldu bu yüzdende uzatılıyor buda seyirciyi belli bir süre sonra sıkıyor. Bir iki bölümden sonra kaldırılan çoğu dizinin izleyicisi üzülüyor bu dizide aynı sonu yaşamaz inşallah..

  2. Diziyi cokkkk begendim…ama gunu yanlis….vuslat var cukur varrr….olmazzzz…bence carsambalari olmali..o gun iddiali bir dizi yok cunku

  3. Çok güzel ilk bölümünden izliyorum ve haftada 1değil de hergün olsa keşke çok güzel olurdu ya insanı içine alıyor hikayesiyle senaristlerin emeğine düşüncesine sağlık

  4. İzlenebilecek güzel bir dizi ama günü olmamış biz koyu bir çukurcuyuz gün değişirse Bayaa tutulur bence

Etiketler: Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2019