Zalim İstanbul Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

 Zalim İstanbul Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)... Zalim İstanbul dizisi yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Zalim İstanbul dizisi etkileyici bir hikaye karşımıza çıkıyor. Zalim İstanbul dizisinin yapımcılığını Şükrü Avşar üstleniyor. Avşar Film imzası taşıyor.  Zalim İstanbul yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Zalim İstanbul dizisinin senaryosu Sırma Yanık yazıyor.

1 Nisan Pazartesi Zalim İstanbul 1. Bölümde çalan Neşet Ertaş Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm

Zalim İstanbul dizisi oyuncuları; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek yer alıyor. Zalim İstanbul dizisinde tecrübeli oyuncuların yanı sıra genç isimlerde yer alıyor. Yeni isimlere de şans veren Zalim İstanbul dizisi konusu ile seyircileri etkileyeceğe benziyor. Konusu oyuncuları ile güçlü bir şekilde geliyor.

Zalim İstanbul dizisi konusu; Antakya’da başlayan hikaye İstanbul’a kadar uzanıyor. Çekimler Antakya’da başladı. Manzaralı mekanlar kullanıldı sonrasında konu gereği dizi İstanbul’a taşındı. Seher 3 çocuğu ile birlikte Antakya’da yaşamaktadır. Seher çocukları ile kıt kanaat hayatını sürdürürken bir olayla birlikte hayatları tamamen değişir.

Zalim İstanbul dizisinde Seher’in hayatı ülkenin en zenginlerinden olan Agah Karaçay ile kesişince tamamen değişir. Ülkenin lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve memleketlileri olan Agah Karaçay ile yolları kesişir. Böylece hayatları değişir. Bu durum sonunda herkesin hayatı yeni bir sınava dönüşecektir. Seher ve ailesi nereye düştüğünü anlamazken doğup büyüdükleri yer olan Antakya’yı arar hale geleceklerdir.

Zalim İstanbul dizisine gerilim dram konusu hakim olacak. Bu durumda dizi de değişik tarzda şarkılar dinleyeceğiz. Zalim İstanbul dizisinin kendine özgü bir şarkısı olursa eğer sizlerle bu sayfamızdan paylaşacağız. Zalim İstanbul dizisinde çalan jenerik şarkıları müzikleri dinlemek isterseniz konumuz güncellenecek ve eklenecektir. Sizlerde duymak istediğiniz şarkıları yorum olarak yazabilirsiniz.

Zalim İstanbul Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) ve türküleri şiirleri sizlere bu sayfadan aktarırken sizlerin isteklerini de buradan hemen eklemeye çalışacağız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zalim İstanbul Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Mart 2019