Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi Devam Edecek Mi?

Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi Devam Edecek Mi?

Kanal D ekranları aracılığı ile ekranlarla buluşan Zalim İstanbul dizisi bitti mi ? Zalim İstanbul dizisi ne zaman sezon finali yaptı ? Zalim İstanbul dizisi devam edecek mi ? Zalim İstanbul sezon finalinde neler oldu ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede kendisine izleyici kitlesi oluşturan Zalim İstanbul dizisi 27. Mayıs pazartesi akşamı sezon finali vererek ekranlara  kısa süreliğine ara verdi. Zalim İstanbul edindiği izleyici kitlesi sayesinde iyi reytingler almayı başarması ile ikinci sezonda da ekranlar karşısında yer alacağı kesinleşti 27 Mayıs pazartesi günü 9. Bölüm ile ekranlar ile buluşan Zalim İstanbul dizisinin ekranlara yeni sezonu ile Eylül ayında geleceği düşünülse de henüz kesin bir bilgi ne yazık ki verilmemiştir.

Zalim İstanbul Sezon Finalinde Neler Yaşandı ?

Başrollerin de Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay ve Damla Karaçay‘ın oynadığı Zalim İstanbul dizisi bomba gibi bir sezon finali ile izleyenleri televizyon karşısına kilitledi. Zalim İstanbul dizisinin sezon finaline damgasını vuran en büyük olay Cemre‘nin Nedim ‘i düğünden kaçırması oldu. Ceren‘in Cenk‘ten istediği cevapları alamaması üzerine kendisini bıçaklamasının ardından kaldırıldığı hastanede Ceren‘in hamile olduğu herkes tarafından duyulmuştu. Neyse ki Ceren‘in kendisine sapladığı bıçak karın boşluğuna denk gelmiş ve bebek zarar görmemişti.

Ceren‘in hamile olduğunu öğrenen Seher büyük bir şok yaşar  üstelik bebeğin de Nedim‘den olduğunu söylemeleri üzerine Seher‘in şaşkınlığı daha da artar. Cemre orta da bir oyun döndüğünün farkındadır. Ceren‘in hastaneden ayrılıp eve dönmeleri ile işler iyice sarpa sarar Şeniz ile ailesini göndermek için çabalayan Ceren ailesine kötü şeyler yaşatmaktadır. Ceren‘in yaptığı herşeye Seher göz yumarken Cemre ve erkek kardeşi Ceren’in bu şımarık hallerine tahammül edemiyordur. Ceren‘in kendilerine yaptıkları yanı sıra Ceren Nedim‘e de çok kötü davranmaktadır ve Ceren‘in Nedim‘e karşı tutumları Cemre‘yi çileden çıkarmak üzeredir. Ceren‘in babaannesinin ısrarları üzerine Şeniz ve Agah konuşarak Nedim ve Ceren için bir düğün organize etmeye karar verirler Cemre Nedim‘in üzüntüsünü görür ve onun bu halde olmasına üzülerek Nedim‘i düğünden kaçırır.

Zalim İstanbul 9. Bölüm Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019