Zalim İstanbul’dan Sezon Finali ! Ceren’e Ne Olacak ?

Zalim İstanbul’dan Sezon Finali ! Ceren’e Ne Olacak ?

Zalim İstanbul sezon finalinde neler olacak ? Zalim İstanbul Sezon Finali ne zaman ? Zalim İstanbul sezon finalinde Ceren‘e ne olacak ? Ceren‘in bebeğinin kim olduğu ortaya çıkacak mı ? Zalim İstanbul 9. Bölümde neler olacak ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede kendisini sevdirmeyi başaran dizisi Zalim İstanbul‘da sezon finali bomba gibi gelecek yayınlanan sezon finali fragmanın ardından Zalim İstanbul dizisi fanatiklerini Zalim  İstanbul dizisi henüz sezon finali vermemiş sezon finaline günler sayıyorken Zalim İstanbul dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak sorularını sormaya başladılar. Bir ara yaz boyunca devam edeceği konuşulan Zalim İstanbul dizisi sezon finali yapma kararı aldı ve sezon finali tarifi 27. Mayıs pazartesi olarak belirlendi Zalim İstanbul Dizisi 7 Mayıs pazartesi akşamı yayınlanacak ola 9. bölümü ile ekranlara kısa süreliğine veda edecektir.

Zalim İstanbul Sezon Final’in de Neler Olacak ?

Ceren kendisini attığı cehennemde kavrulmaktadır kendisine yaşattıklarına daha fazla dayanamayan Nedim ile evli kalmak istemeyen Ceren gidip Cenk ile konuşmaya ve bütün gerçekleri ona anlatmaya bebeğin babasının kendisinin olduğunu söylemeye karar verir. Cenk ile gidip konuşan Ceren, Cenk‘ten beklediği cevapları alamaz ve bu durum Ceren‘in öfkeden deliye dönmesine yeter. Herkese vicdan azabı çektirmek isteyen ve bu çocuğu artık doğurmak istemeyen Ceren kendisini bıçaklar.

Karnındaki bebeğine zarar vermek isteyen Ceren için hemen ambulans çağrılır ve acil bir şekilde hastaneye götürülür. Hastanede Ceren‘in doktoruna durumunu sorduklarında Ceren‘in hamile olduğu ortaya çıkar Seher ve ailesi bir şok daha yaşarlarken Cemre bebeğin babasının peşine düşmüştür. Cenk Ceren’in kendisini bıçaklamasının üzerine kendisini  bu durumdan sorumlu hisseder. Cenk herkese doğruları anlatıp Ceren‘i bu durumun içerisinden kurtarmak  ister fakat Şeniz Cenk‘e mani olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Cenk bebeğin kendisinden olduğunu olduğunu söyleyecek mi ?

Zalim İstanbul 9. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019