Zalim İstanbul’un Cemre’si Sera Kutlubey, Söylediği Şarkılarla Sosyal Medyayı Sallıyor!

Kanal D’nin yeni dizisi Zalim İstanbul kısa sürede istediği başarıyı yakalarken, dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Cemre oldu. Zalim İstanbul dizisi Cemre karakteri özellikle söylediği şarkılarla sosyal medyayı salladı. Sosyal medya kullanıcıları Zalim İstanbul Cemre’nin söylediği şarkı ne gibi soruların yanıtını aramaya başladı.

Zalim İstanbul dizisi Cemre karakterine Sera Kutlubey hayat veriyor. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde kısa süre içerisinde izleyicilerden tam not almayı başaran dizide özellikle Cemre karakterinin söylediği şarkılar çok seviliyor. Cemre karakteri dizinin 2. bölümünde, Mabel Matiz yorumu ile çok beğenilen bir şarkıyı seslendirmiş ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. “Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel” şarkısına getirdiği yorum bile çok beğenilen güzel oyuncu Zalim İstanbul son bölümde de Sezen Aksu şarkısı seslendirdi.

Sezen Aksu Şarkısı ile de Tam Not Aldı

Zalim İstanbul 3. bölümde Cemre’nin söylediği şarkı izleyicilerin radarına takıldı. Sezen aksunun sesinden dinlemeye alıştığımız Ben Sende Tutuklu Kaldım şarkısı Cemre’ye de çok yakıştı. Şarkıyı derinden hissederek Cenk’in karşısında seslendiren Cemre, yaşadığı duyguları izleyiciye geçirmeyi başardı. Ancak dizinin izleyicilerine kötü bir Haberimiz var, Zalim İstanbul Cemre karakteri Bu şarkıları kendi sesi ile okunuyor. Zalim İstanbul dizisinde Cemre’nin söylediği şarkıları aslında Melis Aydın seslendiriyor. Zalim İstanbul dizisinde güzel oyuncudan daha önce de “Ellerini Çekip Benden” ve “iki keklik” türkülerini dinlemiştik.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zalim İstanbul’un Cemre’si Sera Kutlubey, Söylediği Şarkılarla Sosyal Medyayı Sallıyor! (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019