Zavallılar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda

Zavallılar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda? Yakında yeni bir dizi daha başlayacak. Adı Zavallılar. NTC Medya tarafından yayınlanacak olan Zavallılar dizisi bilgilerini netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Zavallılar dizisi NTC Medya yapımcılığında yayınlanacak. NTC Medya daha önce Kırgın çiçekler, Aşk ve Mavi, Can Kırıkları dizilerinin de yapımcılığını üstlenmişti. Başarılı dizilerin ardından yeni bir dizi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Zavallılar dizisi oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken bilgileri sizlerle;

Zavallılar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda

Zavallılar dizisi başrol oyunculuğu için Hülya Avşar ve Selçuk Yöntem ile görüşülüyor. Teklifi kabul ederlerse dizi için diğer oyuncu arayışına çıkılacak. Zavallılar dizisi bilgileri henüz ortaya çıkmadı. Bu yüzden sizlere çok fazla bilgi veremiyoruz. Ancak yeni bilgileri geldikçe paylaşacağız. Zavallılar dizisi ile anlaşma sağlanırsa büyük ihtimalle Atv ekranlarında yayınlanacak.

Selçuk Yöntem ve Hülya Avşar’a dizi için teklif gitti. Oyuncular kabul ederler ise dizinin başrolü olacaklar.

Selçuk Yöntem Kimdir?

1953 İstanbul doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarında tiyatro yüksek bölümünde eğitimi aldı. Sonra Ankara Devlet Konservatuvarı kadrosuna katıldı. Bir çok tiyatro da hem oyunculuk hem de yönetmenlik yapan Selçuk Yöntem ödüllere layık görülmüştür. İlk televizyon dizisi oyunculuğu 1976 da Atlı Karınca dizisi olmuştur. 1978 Yaşadığımız Devir, 1982 Ahmet’in Günlüğü dizilerinde rol aldı. 1998 yılında Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan Sıcak Saatler dizisinde rol aldı.

1998 Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Tokuş’un başrollerini oynadığı Deli Yürek dizisinde rol aldı. Kurtlar Vadisi dizisinin ilk yıllarında da Selçuk Yöntem ekrandaydı. Ardından sinemada da boy gösterdi. 1991 Suyun Öte Yanı adlı sinema filmi ve 1996 tarihli İstanbul Kanatlarımın Altında, 2005 Banyo ve 2008 Devrim Arabaları filmlerinde rol aldı. Son dizisi olan 2008 yılında da Aşkı Memnu dizisinde Adnan rolünde oynadı. Bu dizi son olduğu için de en çok akılda kalan oldu. Sonrasında 2014 yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sundu. Şimdi de Milyonluk Resim yarışmasını sunmaktadır.

Hülya Avşar Kimdir?

1963 yılında Balıkesir şehrinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Bulvar gazetesinin düzenlediği Kainat Güzellik yarışmasına katıldı ve kazandı. Ancak 16 yaşında yaptığı evlilik gündemde yer alınca tacı geri alındı. Ancak reklam filmlerinde rol aldı. 1983 yılında Haram filmi ile oyunculuğa başladı ve hayatının dönüm noktası oldu. Sonrasında Tutku ve Telekızlar filmlerinde rol aldı.

Sekreter ve İbrahim Tatlıses ile Mavi Mavi filmde rol aldı.Filmler de tanınan ve daha bir çok filmde rol alan Hülya Avşar sadece oyuncu olarak kalmadı. Hem şarkıcılık hem de sunuculuk yaptı. 1980 sonunda assolist olmuştur. Aldığı eğitim ile albümler çıkarmış ve konserler vermiştir. Albümler diziler filmler ve tiyatrolar bulunuyor sanat hayatında. Başarı dolu bir geçmişi olan Hülya Avşar bunları ödüllerle de taçlandırmıştır. Hülya Avşar sporla da ilgilidir. En çok tenis oynamayı sever ve derneklerle de ilgilidir.

İki tecrübeli oyuncunun yer alacağı Zavallılar dizisi yeni oyuncuları netleştikçe de sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2018