Zehra Yılmaz Cennetin Gözyaşları Dizisi Melisa Kimdir? Bilgileri Resimleri

Cennetin Gözyaşları dizisinin oyuncuları merak konusu oldu. Her dizide olduğu gibi özellikle yeni oyuncular genç ve güzellikleri ile merak konusu olmaya devam ediyorlar. Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden biri olan Cennetin Gözyaşları kadrosu da kesinleşmeye başladı. Dizide Melisa karakteri kimdir merak ediliyor..

Cennetin Gözyaşları Dizisinde Melisa rolüne hayat verecek olan oyuncunun adı Zehra Yılmaz. Peki bu Melisa Cennetin Gözyaşları Dizisinde hangi karakterde olacak nasıl bir rolü canlandıracak? Melisa zengin bir ailenin şımarık yaramaz ukela tek kızıdır. Babası ve annesinin ona olan düşkünlüğü Melisayı oldukça şımarık, kıskanç ve bencil birisine dönüştürmüştür.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Melisa rolü yine de her şeye rağmen hayatı seven ve doyasıya yaşayan, dost canlısı, gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven bir tipi yansıtmaktadır.  Cennetin Gözyaşları Dizisinde Melisa Soyder rolündeki Zehra Yılmaz hakkında kısa bilgiler verelim sizlere.

 Zehra Yılmaz Kimdir: 25 Haziran 1994 İstanbul’da doğan güzel oyuncu Marmara Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Sosyal hayatı oldukça seven Zehra Yılmaz 1.68 boyunda ve 54 kilodadır ve yengeç burcudur. Zehra Yılmaz Bugün Ne Giysem programına tanınmaya başlamıştır. Bodrum Masalı dizisinde Rana karakterine hayat vermiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017