Zeki Mürenin biraz Fernandel dediği kişi Kimdir? Şener Şen

Zeki Mürenin biraz Fernandel dediği kişi Kimdir? Şener Şen Kemal Sunal Cüneyt Arkın Tarık Akan Zeki Müren’in söylediği gibi Kemal Sunal gerçekten Fransız sinemasının iki dev oyuncusu Fernandel ve Jean Paul Belmondo’nun karışımı gibi.

2006 da Dünyanın en uzun insanı hangi hayvanın midesinden plastik çıkardı? Aslan Yunus Timsah Piton 2006’da dünyanın en uzun insanı olan Xi Shun kollarını kullanarak hangi iki hayvanın midesinden plastik maddeler çıkarmıştır? sorusuna millî Kick Boksçu Sabriye Şengül ne yanıt verdi?

1988 Trabzon doğumlu olan Türk millî Kick Boksçu Sabriye Şengül, yarışmacı koltuğumuzda oturuyor. 2016 yılında “WKU” ve 2018 yılında “ISKA” dünya şampiyonu olan Sabriye Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı: Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü”ne bağışlamak istediğini söylüyor.

Türk millî Kick Boksçu Sabriye Şengül yarışmadan 30 bin lira alarak ayrıldı. Kimsesiz çocuklar yararına kazanılan 30 bin liradan dolayı kendisini tebrik ediyoruz. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından bir millî Kick Boksçu Sabriye Şengül geçti ve 30 bin lira kazandırdı Kimsesiz çocuklara..Türk millî Kick Boksçu Sabriye Şengül

Cumhuriyet tarihinin yüzme branşında ilk kadın Avrupa şampiyonu olan 15 yaşındaki Sümeyye Boyacı, yarışmacı koltuğumuzda oturuyor. Dört yaşından beri resimle de ilgilenen yarışmacımız, altı yaşında ilk sergisini açmış. Şu anda dünya şampiyonluğuna hazırlanan Sümeyye Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı: Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü”ne bağışlamak istediğini söylüyor.Sümeyye Boyacı kim milyoner olmak iser yılbaşı özel

1989 Adana doğumlu olan Türk millî tenisçi Çağla Büyükakçay, yarışmacı koltuğumuzda oturuyor. On bir senedir profesyonel olarak tenis sporuyla ülkemizi temsil eden Çağla Büyükakçay, tenis sporuyla ilgilenmeye sekiz yaşında başlamış. Çağla Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı: Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü”ne bağışlamak istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2019