Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Zemheri dizisi nerede çekiliyor gösterilen cafe, restaurant ve manzaraların adresi neresi ? 2019 2020 yeni dizi Zemheri set adresi çekildiği mekanlar merak edilen konular arasında.

Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Zemheri Nerede Çekiliyor ?

Zemheri oyuncuları arasında baş rol oyuncusu olan Ayça Ayşin Turan dizinin nerede çekildiği hakkında bilgi vermedi. Cast çalışmaları devam eden ve Ay Yapım’a bağlı dizinin set adresi belli olduğunda bu konumuz altında yayınlayacağız. Dizi setinin İstanbul’a kurulması planlanıyor. Büyük ihtimal ile de Anadolu Yakası’na kurulacak. Adresleri netleştiğinde konumuzu güncelleyeceğiz.

Zemheri Nerede Çekiliyor ?

Zemheri Dizisinde Gösterilen Cafe, Manzara Restaurant Neresi ?

2019 2020 yeni dizilerin arasında Zemheri dizisinde gösterilen cafe, manzara, restaurant neresi adres bilgileri hakkında sizlere detaylı bilgilendirme yapacağız. Dizinin çekimleri başladığında kulislerden aldığımız tüm bilgileri anlık olarak sitemize yazacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Zemheri Dizisinde Gösterilen Cafe, Manzara Restaurant Neresi ?

Zemheri dizisi nerede çekiliyor, gösterilen cafe, manzara ve restaurant neresi dizinin adresi hakkında bilgilendirmeleri yaptığımız ve her bölüm anlık olarak güncellediğimiz sayfamıza hoş geldiniz. Eksik olan mekan adreslerini lütfen yorumlar kısmından bize yazarak iletiniz.

Zemheri dizisi nerede çekiliyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2019