Zemheri Oyuncuları Kimdir ? Hangi Kanalda ve Konusu

Zemheri oyuncuları kimdir hangi kanalda yayınlanıyor dizinin konusu nedir ? Baş rol oyuncuları kim Zemheri konusu nedir senaryosu ve yayınlandığı kanal, ne zaman başlayacak gibi bilgileri bu konumuzdan takip edebilirsiniz. Baş rol oyuncusu Ayça Ayşin Turan kimdir yaşı boyu ve dizileri.

Zemheri Oyuncuları Kimdir ? Hangi Kanalda ve Konusu

Zemheri Oyuncuları Kimdir ?

Zemheri dizisi cast çalışmaları devam etmektedir. Ay Yapım’ın 2019 2020 dizileri arasında yer alacak dizinin çekimleri eylül ayı itibari ile başlayacak. Yeni yıldan önce ise ilk bölümünü yayınlayacak. Zemheri oyuncuları arasında baş rol oynayacak sanatçı belli oldu. Liste başında bulunan Ayça Ayşin Turan kimdir yakından tanıyalım.

Zemheri Oyuncuları Kimdir ?

Zemheri Ayça Ayşin Turan Kimdir ?

1,67 m boyunda 47 kg ağırlığı ile düzgün fiziği hemen göze çarpan Ayça Ayşin Turan 1992 doğumlu yıldız oyuncu 27 yaşındadır. Yeşil gözleri ile dikkat çekmektedir. Tunus asıllı bir babanın güzel kızı İstanbul Üniversitesi Radio sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Ferit Selçuk’un menajerliğinde dizilerde oynamaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimini ise Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosunda alarak kendisini geliştirmiştir.

Zemheri Ayça Ayşin Turan Kimdir ?

Zemheri Ayça Ayşin Turan Dizileri ve Filmleri

Ayça Ayşin Turan oynadığı sayısız tiyatro projesinden sonra dizileri ve filmleri ile de her zaman dikkat çeken güzel karakter olmuştur.

  • 2019 – Zemheri – Muhtemelen Zemheri Kimdir Olacak.
  • 2014 – Karagül – Ada Şanverdi
  • 2011 – Dinle Sevgili – Gülfem
  • 2015 – Sevimli ve Tehlikeli
  • Asi
  • Affedilmeyen
  • Sonbahar
  • Hayal ve Gerçek
Zemheri Ayça Ayşin Turan Dizileri ve Filmleri

Zemheri Dizisinin Konusu Nedir ?

Zemheri dizisinin konusu gizliliğini korumaktadır. Ancak dizinin yönetmeni Aşk-ı Memnu dizisi ile Altın Kelebek ödülünü almış Hilal Saral olacak. Baş rol oyuncusu için de özellikle Ayça Ayşin Turan’ı şimdiden seçti. Senaryosunu ve konusunu ise şuan Ayça Hanım ile paylaştı. İmzaları atan yönetmen ve oyuncu çekimlerine eylül ayı itibari ile Ay Yapım çatısı altında başlayacak.

Zemheri Dizisinin Konusu Nedir ?

Zemheri Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Zemheri dizisinin yapımcısı Ay Yapım henüz diziyi satmadı. Cast çalışmalarından sonra maliyet hesaplaması belli olacak dizinin klasörü kanallara gönderilecek. Ay Yapım’ın Show Tv ile anlaşması büyük ihtimal olarak düşünülüyor. Yayınlanacağı kanal kesinleştiğinde konumuzu düzenleyeceğiz.

Zemheri Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Zemheri oyuncuları kimdir dizinin konusu ve hangi kanalda yayınlanıyor gibi soruların yanıtlarını konumuzda bulabilirsiniz. Zemheri başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan kim dizileri ve filmleri yaşı boyu gibi soruları yanıtladık. Dizi hakkında bilmek istediğiniz konuları bize yorumlar kısmından yazınız. Oyuncuları belli oldukça konumuza ekleyeceğiz. Dizihaberi.tv ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Zemheri oyuncuları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2019