Zengin ve Yoksul Bölüm Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

ATV ekranlarında 7 Nisan 2019 pazar akşamı başlayan Zengin ve Yoksul dizisinin tekrarları ne zaman yeniden hangi günlerde ve saatlerde ekrana gelecek, izleyemeyen ya da tekrar izlemek isteyenler için ATV yayın akışından yola çıkarak sizler için Zengin ve Yoksul dizisinin tekrar gün ve saatlerini burada yazmak istiyorum.

Bu sezon dizileri ile ön plana çıkan Atv son olarak pazar akşamları yayına koymuş olduğu Zengin ve Yoksul isimli dizi ile ön plana çıkmaya ve pazar günleri de reyting yarışlarında bende varım demeye çalışıyor. Bu sezon dizileri ile ön plana çıkan Salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz çarşamba günü Sen anlat Karadeniz Perşembe günü bir zamanlar Çukurova ve cuma günü de hercai isimli dizileriyle reytingleri kasıp kavuran ATV bakalım pazar akşamı da zengin ve Yoksul dizisi ile aynı başarıyı gösterebilecek mi bizler de çok merak ediyoruz.

Zengin ve Yoksul dizi tekrarları gün ve saatleriZengin ve Yoksul dizisinin Bölüm Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Zengin ve Yoksul Pazartesi 20.00
Zengin ve Yoksul Salı 23.35
Zengin ve Yoksul Cumartesi 10.00
Zengin ve Yoksul Pazar 12.15
Zengin ve Yoksul Pazar 20.00 Yeni Bölüm
Zengin ve Yoksul Pazar 22.20 Tekrarı

Zengin ve Yoksul dizisinin tekrarları ne zaman hangi günleri ekrana gelecek zengin ve Yoksul dizisinin tekrarlanacak gün ve saatler dizi izleyemeyen ya da yeniden izlemek isteyenlerin merak konusu oldu. ATV yayın akışına baktığımızda zengin ve Yoksul dizisinin gelecek bölümlerini Pazartesi gününden itibaren yeniden şekillendiği ve yayın akışına düzenlendiği için göremesek de sizler için bir haftalık yayın akışına bırak zengin ve Yoksul dizi tekrarlarını buradan duyuracağız.

Zengin ve Yoksul dizisinin bölüm Tekrarları Ne Zaman?Zengin ve Yoksul dizisinin tekrar bölümleri ne zaman

7 Nisan pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Zengin ve Yoksul dizisinin ilk bölümü 7 Nisan Pazar günü saat 20 00.da başlayacak. Zengin ve Yoksul dizisinin ilk tekrarı da dizinin ilk bölümünün bitmeden hemen sonra 22.30 da Atv’de yeniden ekrana gelecek. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan Zengin ve Yoksul dizisinin kadrosunda Binnur Kaya, Gökhan Altan, Gülcan Arslan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan gibi oyuncular bulunuyor.

Zengin ve Yoksul dizisinin tekrar bölümleri yeniden ne zaman yayınlanacak?

Zengin ve Yoksul dizisinin tekrarları hangi günZengin ve Yoksul dizisinin ilk bölümü 7 Nisan pazar akşamı Atv’de ekranlara gelecek. Dizi biter bitmez ilk bölüm sonrası dizinin ilk tekrarı aynı gün pazar akşamı 22.30’da Atv ekranlarında olacak. Zengin ve Yoksul dizisinin hafta içi hangi günler yeniden tekrarları olacak gün ve saat olarak sizlere detaylı bir şekilde burada yazmaya devam edeceğiz.

Zengin ve Yoksul dizisinin konusu özetiAtv yayın akışı yenilendikçe sizler için sayfamızı güncelleyip yeni bilgileri Buradan yazmaya devam edeceğim. Zengin ve Yoksul dizisinin bölüm tekrarları ne zaman hangi günlerde saat kaçta yayınlanacak sorusuna cevabı mı sürekli güncel kalacak sizlerde lütfen Zengin ve Yoksul dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkürler.

Zengin ve Yoksul Pazartesi 20.00
Zengin ve Yoksul Salı 23.35
Zengin ve Yoksul Cumartesi 10.00
Zengin ve Yoksul Pazar 12.15
Zengin ve Yoksul Pazar 20.00 Yeni Bölüm
Zengin ve Yoksul Pazar 22.20 Tekrarı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2019