Zengin ve Yoksul Dizisi Nerede Çekiliyor? Manzaralı Yerler Set Neresi?

Zengin ve Yoksul Dizisi Nerede Çekiliyor? Manzaralı Yerler Set Neresi? Zengin ve Yoksul dizisi için hazırlıklar tamamlanıyor. Zengin ve Yoksul dizisinin adı değişti. Çekimleri başladı. Bir yandan da eksik olan oyuncular için arayışlar sürüyor. Zengin ve Yoksul dizisi çekimlerine başlanınca fragmanın çıkması yakın demektir.

Zengin ve Yoksul Dizisi Nerede çekildiZengin ve Yoksul dizisinin adı ilk önce Yoksul Akraba’ydı. Ama daha dizi başlamadan ilk değişiklik dizinin adından geldi. Yoksul Akraba dizisinin adı Zengin ve Yoksul olarak değişti. Zengin ve Yoksul dizisi NTC Medya tarafından hazırlanıyor. NTC Medya hep başarılı yapımlarda imzası bulunan bir yapım şirketi. Bu yüzden de adı tutmasının garanti diyebiliriz.

Zengin ve Yoksul dizisinin yönetmenliğin Deniz Yorulmazer yapıyor. Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Osman Sonant, Gülcan Arslan, Evrim Solmaz, Elif Doğan ve Damla Colbay gibi isimler yer alıyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı Zengin ve Yoksul dizisinin çekimleri 1 mart cuma gününden itibaren başladı. Çekimlerden ilk resim geldi. Bizlerde sizlerle paylaşıyoruz.

Zengin ve Yoksul Dizisinin çekildiği mekanlarZengin ve Yoksul Dizisi Nerede çekildi Zengin ve Yoksul Dizisinin çekim mekanları nereler diyenler için yukarıda İstanbul Üsküdarda Kız kulesinin hemen önünde yapılan çekimler oldukça güzeldi. Zengin ve Yoksul Dizi mekanları çekildiği yerler hangi mahalle hangi konak diye sorunlar için detaylar sayfamızda olacak.

Zengin ve Yoksul dizisi nerede çekiliyor? Zengin ve Yoksul dizisinin İstanbul’da çekileceği düşünülüyor. Dizideki yoksul kesim için İstanbul arka sokakları seçilirken zengin kesin için de İstanbulun yalıları düşünülüyor. Çekimler devam ettikçe setten resimler gelmeye devam edecektir. Zengin ve Yoksul dizisi çekim yerleri belli oldukça sizlerle resimlerini ve adreslerini paylaşacağız.

Zengin ve Yoksul dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Çekimlerine yeni başlanan dizi ne zaman yayınlanır tam bilemiyoruz. Ancak yaz sezonu gelirken çekilen mekanlar daha hareketli ve güzel olacaktır. Zengin ve Yoksul dizisi set adresi çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Zengin ve Yoksul dizisi nerede çekiliyor sorusuna verilecek cevap Elbette bir köy ve İstanbul’un arka sokaklarında fakir bir mahalle olacaktır. Zengin ve Yoksul dizisinin adıyla yola çıkacak olursak dizinin çekim yerlerinin ilk başta kenar mahalleler olacağı ve fakirlik içerisinde yaşayan bir ailenin daha sonra zengin semtlerde lüks içerisinde yaşayan zengin erkek fakir kız modelinde bir dizinin bizleri beklediğini hemen belirtelim.

Zengin ve Yoksul çekim yerleriZengin ve Yoksul dizisi çekim yerleri ile insanların merak edeceği zengin ve Yoksul nerede çekiliyor zengin ve Yoksul dizisinin çekim yerleri nereler zengin ve Yoksul dizisi hangi mekanlarda hangi mahallede ilde ilçede köyde çekildi gibi soruları merak edeceğiniz ve bu merakınızı gidermek için sayfamızda görsellerle birlikte zengin ve Yoksul dizisinin mekanlarını çekildiği yerleri resimlerle sizlere aktarmaya çalışacağız, lütfen sayfamızı takip etmeye devam edin.

ATV’nin nerede çekileceği merakla beklenen yeni dizisi ‘Zengin ve Yoksul’un tanıtım fragmanı yayınlandı! Zengin ve Yoksul dizisinin çekildiği yerle konusunda da ipucu veren yapımın ilk fragmanı aşağıda.. Yapımcılığını NTC Yapım’ın, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in üstlendiği; başrollerinde Binnur Kaya, Osman Sonant, Gökhan Alkan, Gülcan Arslan, Evrim Solmaz, Elif Doğan, Damla Colbay, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.Zengin ve Yoksul dizisinin çekildiği ev konak nerede

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Zengin ve Yoksul dizisinin çekim yerlerini nerede çekildiğini e İstanbul’un farklı mekanlarında yapılan çekimlerin ve kurulan setleri nerede olduğunu sizlere detayları gider bu konumuzda vermeye çalışacağım. Zengin ve Yoksul dizisinin 2. tanıtım fragmanında oldukça hüzünlü sahneler vardı ve izleyenler büyük ihtimalle bu diziyi uzun süreli izlenecek bir dizi haline getirecek duygusal biri olduğunu görmeye ve dizinin çekildiği yerleri de merak etmeye başladılar. İstanbul’un arka sokaklarında ve çeşitli mekanlarda çekilen zengin ve Yoksul dizisi hem zenginliği bizlere gösterecek hem de fakir insanların yaşadığı arka mahalleleri varoş semtleri bizlere gösterecek. Zengin ve Yoksul dizisinin çekildiği ev konak nerede sorusuna yanıt görsellerde sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Mart 2019