Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncuları Haberleri Kanalı Konusu Bilgileri

Yoksul Akraba dizisinin adı değiştirildi ve yeni ismi Zengin ve Yoksul dizisi oldu. Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncuları Haberleri Kanalı Konusu Bilgilerini detayları ile burada yazmaya çalışacağız. NTC Medyanın hazırlayacağı Zengin ve Yoksul Dizisinin yönetmeni Deniz Yorulmazer. Zengin ve Yoksul Dizisi oyuncu kadrosunda ise Evrim Solmaz, Binnur Kaya, Osman Sonant, Gülcan Arslan, Elif Doğan ve Damla Colbay’ın başrolünde yer alacağı dizinin Atv de yayınlanması bekleniyor ancak star tv ile de görüşme yapıldığı belirtildi.

Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncuları Kimler?

Atv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Zengin ve Yoksul Dizisinde kimler var hangi oyuncular dizinin kadrosunu oluşturuyor hepsini sizler için buraya ekliyoruz ve kısa açıklama ve bilgilerini sizlere buradan sunacağız. Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterlerinin tamamını listeli olarak buradan takip edebilirsiniz. İşte Zengin ve Yoksul Oyuncuları:

Zengin ve Yoksul Gökhan Alkan (Karan):

Zengin ve Yoksul dizisinin baş rolünde oynayan isim Gökhan Alkan oldu. En son Kalp Atışı dizisinde izlediğimiz ve fan kitlesinin en çok olduğu oyunculardan birisi olan Gökhan Alkan 1987 yılında İstanbul’da doğmuş daha sonra Kocaeli Üniversitesinde Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde okumuştur. Bir çok dizide rol alan başarılı oyuncu son olarak Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf karakterini başarıyla canlandırmıştır. Zengin ve Yoksulda Karan rolünde oynayacak.

Zengin ve Yoksul Gökhan Alkan (Karan)Zengin ve Yoksul dizisinde Karan, 25 yaşında olan oldukça yakışıklı bir delikanlıdır. Oldukça eğlenceli birisi olan Karan annesinin tek oğludur. Karam annesi tarafından itina ile büyütülmüş, oldukça iyi yetiştirilmiş efendi bir çocuktur. Karan bir süre Yurt dışında yaşamış bu yüzden ailesinin başına gelenleri öğrenememiştir.. İntikam için geldiğinde aşkı ile intikamı arasında kalacaktır. Hercai dizisindeki Aşk ve intikam konusuna oldukça benzemektedir dizi.

Zengin ve Yoksul Damla Colbay (Aysel):

Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel rolünde oynayacak olan Damla Colbay 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. Güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünde Oyunculuk Ana Sanat Dalında eğitim görmüştür. 2015 de ilk dizisi Kara Para Aşk’ta Demet karakterini canlandırdı. Daha sonra Hayat Mucizelere Gebe ve İçerde gibi dizilerde roller aldı.Zengin ve Yoksul Damla Colbay (Aysel)

Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel Kimdir? Aysel, 22 yaşında annesinin akrabaları karşısında mahcup durumda olmaktan ve annesinin yaşadıklarından dolayı bıkmıştır ve tüm duygularını en uçlarda yaşayan genç bir kızdır. Gururu her şeyin önünde olan Aysel’in oldukça temiz bir vicdanı vardır.

Zengin ve Yoksul Elif Doğan (Aleyna Erdemli)

Zengin ve Yoksul dizisinde Aleyna rolünde karşımıza çıkacak olan Elif Doğan Zengin ve Yoksul kadrosunda Aleyna Erdemli rolünde.. Elif Doğan 1994 yılında İstanbul’da doğmuş, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde eğitim görmüştür. Elif Doğan oyunculuk kariyerine ise ilk olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde başlamış sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep karakteriyle ön plana çıkmıştır. 2017 de Çukur dizisinde gazeteci gizemli bir kız olan Hale karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2018 yılında Darısı Başımıza dizisinde başrol oynamış ve Öykü karakterine hayat vermiştir.

Zengin ve Yoksul Elif Doğan (Aleyna Erdemli)Zengin ve Yoksul dizisinde Aleyna Erdemli, 22 yaşında olan oldukça güzel ve eğlenceli, havalı ve girişken genç bir kızdır. Anne ve babasının göz bebeğidir. Her istediği olan Aleyna’nın etrafında erkekler pervane olurken onun aradığı bir şey vardır o da aşktır. Aleyna babasını evine ve eşine sadık bilir.

Zengin ve Yoksul Gülcan Arslan (Nihal)

Gülcan Arslan’ın canlandırdığı Nihal karakteri Aysel’in ablasıdır. Nihal 24 yaşında ama aklı her türlü oyuna çalışan yeri geldiğinde herkesi kırabilen incitebilen biridir. Kısacası Zengin ve Yoksul dizimizin kötü karakterlerinden birisidir.Zengin ve Yoksul Gülcan Arslan (Nihal)

Zengin ve Yoksul Osman Sonant (Aziz Erdemli)

Osman Sonant Zengin ve Yoksul dizisinde Aziz Erdemli karakterini canlandıracak. Aziz Erdemli, 40’lı yaşlarda kendisine oldukça iyi bir iş kurmuş geliri yüksek biraz sert bir görünüme sahip bir iş adamıdır. İş hayatında kural tanımaz ve babasından aldığı şirketi daha da büyütmüştür. Zengin ve Yoksulda Aziz Erdemli Eşi Meral’i çok sevmektedir. Hayattaki en büyük zaafı ise kızı Aleyna’dır.Zengin ve Yoksul Osman Sonant (Aziz Erdemli)

Zengin ve Yoksul Evrim Solmaz (Meral Erdemli)

Zengin ve Yoksul kadrosunda bulunan Evrim Solmaz  dizide Meral Erdemli karakterini canlandırıyor. Meral Erdemli, 40 yaşında ve oldukça güzel bir kadındır. Zengin ve Yoksulda Meral Kırılgan, duygulu ve sabırlıdır. Fakir bir aileden gelmiş olan Meral Aziz ile evlenmiş ama zamanla kocası Azizin ilgisi azalmıştır. Tek dayanağı kızı Nihal ve Aleyna’dır.Zengin ve Yoksul Evrim Solmaz (Meral Erdemli)

Zengin ve Yoksul dizisinin diğer oyuncuları ve açıklamalar:

Zengin ve Yoksul Dizisi oyuncu kadrosu karakterleriBaşarılı dizilere imza atan NTC Medya’nın yeni dizisi ”Zengin ve Yoksul”un kanalı sonunda netleşti! Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği ve Zengin ve Yoksul Dizisi kadrosunda Binnur Kaya, Osman Sonant, Gökhan Alkan, Gülcan Arslan, Evrim Solmaz, Elif Doğan, Damla Colbay, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı dizinin Star TV’de ekrana gelmesi bekleniyordu. Bugün itibariyle dizinin ATV’de yayınlanacağı kesinlik kazandı. “Zengin ve Yoksul” çok yakında ATV ekranlarında olacak!

Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncuları Kimler: Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Osman Sonant, Gülcan Arslan, Eren Hacısalihoğlu ve Damla Colbay’ın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Umutsuz Ev Kadınları’ ve son olarak ‘Diriliş: Ertuğrul’da rol alan Evrim Solmaz da dahil oldu.Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncuları Evrim Solmaz

Ntc Medya tarafından yeni bir dizi ekranlara getirecek 2019 yılında çıkması beklenen yeni dizinin adı Zengin ve Yoksul dizisi olarak belirlendi. Zengin ve Yoksul dizisi daha önce kırgın çiçekler dizisi ile adını duyurmuş birçok oyuncuyu barındırdığı gibi yapımcı firma Ntc medya da oldukça iddialı yepyeni bir dizi olan Zengin ve Yoksul dizisi ile yeniden büyük bir başarı yakalamak ve büyük ihtimal ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve pazartesi günleri başlaması beklenen Zengin ve Yoksul dizisi ile uzun ömürlü bir diziyi piyasaya sürmek istiyor.

Son yıllarda en başarılı dizi yapımcılarına birisi olan Ntc Medya uzun süredir adını sakladığı ve kimseye duyurmak istemediği yeni dizisinin adının Zengin ve Yoksul olduğu belirtildi. Bu sezon pazartesi günleri Atv’de ekrana gelen Can Kırıkları dizisinde reytingler den dolayı hayal kırıklığına uğrayan ATV Pazartesi günlerine yepyeni bir dizi başlatmak istiyor ve bu yeni dizinin kırgın çiçekler dizisi gibi uzun ömürlü ve güçlü bir yapım olması için ayrıca söz ve çukur gibi dizilerin karşısında durabilecek güçlü bir yapım olmasına dikkat ediyor.

Zengin ve Yoksul dizisi Atv de başlıyorNtc medya’nın hazırlamış olduğu yeni dizi Zengin ve Yoksul Çok yakında oyuncu kadrosunun belli olmasıyla birlikte Atv’de izleyenlerin beğenisine sunulacak. 2019 yılının ilk aylarında çekimlerden başlanacak olan Zengin ve Yoksul dizisinin Şubat sonu veya Mart başı gibi ilk tanıtımlardan yayınlanması bekleniyor. Daha önce ATV ekranlarında 2 dizisi ekrana gelen Ntc Medya yeni dizisi ile bakalım başarılı olabilecek mi ve ATV uzun bir aradan sonra pazartesi günlerine uzun ömürlü bir dizi koyabilecek mi oldukça merak ediliyor.

Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncu kadrosu konusu özeti hikayesi henüz net olarak belli olmadı. Ancak 2019 yılının Şubat sonunda oyuncu seçimlerinin bitmesi ve dizi ile ilgili çalışmaların kesin bir şekilde başlaması bekleniyor. Bu çalışmaların ardından Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncu kadrosu hakkında sizlere net bilgiler yazabileceğiz. Geçtiğimiz sezon dizisi erken final yapan Zeynep Çamcı‘nın Zengin ve Yoksul dizisinde rol alacağı ve bu role oldukça uygun bir isim olduğu sosyal medyada dile getirilirken diğer oyuncuların kim olacağı hakkında henüz net bilgiler bizlere ulaşmadı.Zengin ve Yoksul dizisi oyuncu kadrosu

Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncu kadrosuna ilk olarak teklif götürülen Zeynep Çamcı Zengin ve Yoksul dizisinden gelen bu teklifi kabul edecek mi ilerleyen günlerde net olarak sizlere yazacağız. Şimdilik Zengin ve Yoksul dizisinin teklif götürülen ilk oyuncusu Zeynep Çamcı olurken Zeynep Çamcı’nın Zengin ve Yoksul dizisinden gelen bu teklifi büyük ihtimalle kabul edeceği ancak diğer oyuncuların ve özellikle başrol oyuncularının da kimler olacağı oldukça merak ediliyor.

Zeynep Çamcı 1986 Bodrum doğumlu. Oldukça başarılı bir oyuncu olan Zeynep Çamcı 2011 yılında Leyla ile Mecnun, 2011 de Adını Feriha Koydum Emirin Yolu, 2012 de Beni Böyle Sev, 2012 Canımın İçi, 2016 da Seviyor Sevmiyor, 2017 de Kara Yazı ATV ekranlarında yayınlandı. 2019 yılında başlaması beklenen Zengin ve Yoksul dizisi detaylarını haberlerini oyuncu kadrosunu yapımcı yönetmen ve konusunu kanalını sizlere bu sayfadan aktarmaya devam edeceğiz.

Biran Damla Yılmaz Zengin ve Yoksul dizisi kadrosundaMehmet Yiğit Alp’in patronu olduğu NTC Medya “Zengin ve Yoksul” kod adlı iddialı bir dizinin hazırlıklarına başladı. Diziyle ilgili cast çalışmaları devam ederken, kulislerde başrol kadın oyuncusunun Kırgın Çiçekler dizisiyle yıldızı parlayan Biran Damla Yılmaz olacağı konuşuluyor. Şimdilik hoşça kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zengin ve Yoksul Dizisi Oyuncuları Haberleri Kanalı Konusu Bilgileri (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2019