Zengin ve Yoksul Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Zengin ve Yoksul Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan zengin ve Yoksul dizisi ilk bölümü ile beklenen reytingi alamayınca izleyenler Zengin ve Yoksul dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek final olacak diye merak edip sormaya başladılar. Bizde dizinin almış olduğu reytinglerden yola çıkarak Zengin ve Yoksul dizisinin ne kadar devam edeceğini kaç bölüm süreceğini sizlere yazmaya çalışacağız.

7 Nisan 2019 pazar akşamı başlayan Zengin ve Yoksul dizisi ilk bölümüyle almış olduğu 2.79 Total reyting oranı ile ancak 15. sırada yer buldu. Onca emek verilmiş bir dizinin bu kadar geri planda kalması ve ancak 15. sırada olabilmesi elbette hem dizinin kanalı olan ATV’yi hem dizi yapımcısını hem de oyuncuları oldukça üzmüş görünüyor. Çünkü yapılan bir işin bir emeğin karşılığının alınmaması gerçekten çok üzücü bir durum olsa gerek.

Zengin ve Yoksul Ne Zaman Bitecek Final OlacakZengin ve Yoksul dizisi senaryo olarak biraz zayıf geldi bize. Daha yüksek aksiyonlu bir dizi olabilirdi Zengin ve Yoksul. Ancak oyunculuk başarılarına kesinle laf edemeyiz.Gerçekten itina ile çekilmiş sahneler hem oyuncuların becerisi hem de sahnelerin çekim gücü oldukça iyi diyebiliriz ancak Pazar günü de reyting almanın kolay olduğu bir gün değil asla. Pazar günü yayınlanan dizilere bakacak olursak yeni dizilerin neden zorlandığını daha iyi anlarız.

Pazar akşamları FOX TV’de savaşçı dizisi TV8 de Survivor 2019 Kanal D’de Çok Güzel Hareketler Bunlar Show TV’de Nöbet Star TV’de kardeş çocukları TRT 1 elimi bırakma gibi çok ciddi reyting alan diziler yayınlanıyor. Bu kadar çok dizinin reyting aldığı pazar günleri çok yüksek reyting oranlarına ulaşmak zaten kimse beklemiyor. Ancak yine de verilen emeğin karşılığında zengin ve Yoksul dizisinin daha yüksek bir renk oranına ulaşmasını bekliyorduk.

Pazar akşamlarının reyting mücadelesinin oldukça zorlu olduğunu söylemiştik. Buna en son örnek ise Show TV ekranlarında yayınlanan nöbet dizisi oldu. İlk hafta meraklı izleyicilerin ilgisini çeken nöbet dizisi daha sonraki haftalarda gittikçe düşen reytinglerin ardından final kararı aldı ve Nöbet dizisi 8. bölümde erken final yapacak. Görüldüğü gibi pazar akşamları gerçekten diziler için oldukça zor bir gün.

YENİ HABER >>>  Sağlıklı Pazarlar Programının Sunucusu Kimdir ? Doktor C. Genco Çetinkanat Kimdir İletişim

Kadrosunda Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan, Gülcan Aslan, Sacide Taşaner gibi oyuncuları barındıran zengin ve Yoksul dizisi eğer reytinglerde bir yükseliş sağlayamazsa büyük ihtimal 4 ya da 6. bölümde erken final yaparak ekrana veda edecek gibi gözüküyor. Umarız bir şeyler değişir, 14 Nisanda yayınlanacak 2. bölümde iyi bir reyting alıp kötü imajdan kurtulur inşallah.Zengin ve Yoksul Kaç Bölüm Sürecek

Elbette dizilerin bu kadar kısa sürede erken final yapması hoş bir durum değil ancak atv gibi güçlü ve büyük bir kanalın hem de diğer günlerde dizileri reyting rekorları kıran örneğin Cuma günü yayınlanan Hercai 14 oranına, Perşembe günü yayınlanan bir zamanlar Çukurova 15 oranına, çarşamba günü yayınlanan Sen anlat Karadeniz 8 oranına, salı günü yayınlanan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 8 oranına yakın reytingleri alırken 2.76 oranında total reyting alan Zengin ve Yoksul dizisinin devam etmesi oldukça zor görünüyor.

Şimdiden dizi yapımcısına oyuncularına ve ATV kanalına geçmiş olsun diyor pazar akşamları daha güçlü insanların ilk bölümü çok merak edecekleri güçlü bir dizi ile giriş yapmasını bekliyoruz. Bizim tahminimize göre zengin ve Yoksul dizisi 4 veya 6. bölümde erken final yaparak yayın hayatına erken veda edecektir. Sizde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Zengin ve Yoksul dizisi bitmeli mi yoksa devam mı etmeli görüşlerinizi ve yorumunuzu bekliyoruz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2019