Zengin ve Yoksul Neden izlenmedi, Erken final mi yapacak? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Zengin ve Yoksul Neden izlenmedi, Erken final mi yapacak?

Zengin ve Yoksul Neden izlenmedi, Erken final mi yapacak? Zengin ve Yoksul dizisi Atv ekranlarında 7 Nisan pazar akşamından itibaren yayınlanmaya başladı. Zengin ve Yoksul dizisinde ilerleyen bölümlerde neler olacak? Dizi ne kadar izlendi? Reytingleri nasıl? Reytingler Zengin ve Yoksul dizisinin uzun süre yayınlanmasını sağlayabilecek mi?

Zengin ve Yoksul dizisi NTC Medya imzası taşırken yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp yapıyor. Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncuları Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan, Gülcan Aslan, Sacide Taşaner. Başarılı oyuncuların yer aldığı Zengin ve Yoksul dizisi ilerleyen bölümlerinde daha ilgin. bir hal alacağa benziyor.

Zengin ve Yoksul dizisinde birbiri ile akraba olan ancak biri yoksul diğeri de ülkenin en zengin ailelerinden biri. Ancak yoksul olan Berringiller kendi hayatlarını yaşamak yerine çevreye zengin olan akrabaları ile hava atmakla meşguldür. Nihal Aziz’e kendini sevdirip evlendirme niyetindedir. Nihal hamile kalır ancak Aziz bunu inkar edecek ve onun bebeği aldırmasını isteyecektir.  Nihal zengin hayata imrenirken Aysel ise onlara ve başta Aleyna’ya küçüklüğünden beri kin duymaktadır. Her zaman zengin olduklarını göstermeye çalıştıklarını düşünür ve Aleyna’dan intikam alıp onunda fakirliği yaşamasını ister.

Diğer yandan Karan ise intikam duygusu ile doludur. İntikamını en bilinmedik yerden alacaktır. Zengin ve Yoksul dizisinde Karan’ın intikamına yardımcı olacak isim Aysel olur. Bakalım ikili nasıl bir ortaklık yapacaktır?  Zengin ve Yoksul dizisi hikayesi ilginç duruyor. Oyunculuk olarak Binnur Kaya’nın esprili tavırları mahallede yoksul olsa bile kendini zengin akrabalarının hürmet ettiği ve sürekli hediyeler verdiği biri gibi göstermeleri çok komik durmuş.

YENİ HABER >>>  15-21 Temmuz Haftalık Reyting Sıralaması, Bu Hafta En Çok Hangi Dizi İzlendi 2019

Diğer oyuncularda oldukça başarılı bana göre. Aziz soğukluğunu ve katı kişiliğini hissettirdi. Aysel Aleyna’ya olan kinini her fırsatta kurmaya devam edecek gibi. Karan ise intikam planını devreye sokmaya hazırlanıyor.  Aleyna için intikam planı yapıyorlar Aysel ile birlikte. Oysa ki bu hikayenin en masum kişisi Aleyna.  Karan iki aşk arasında kalacak? İntikam mı aşk mı kazanacak? Zengin ve Yoksul dizisi reytinglerde başarılı giderse eğer sezonun sonuna kadar devam edip sonra sezon finali yapacaktır? Eğer reytinglerde ilk sıralarda yer alırsa haziran ayında sezon finali yapabilir. Ancak reytinglerde Atv kanalının yüzünü güldürmezse dizi erken final yapacaktır.Zengin ve Yoksul final tarihi belli oldu 8. bölümde final yapacak…

Zengin ve Yoksul dizisi reytinglerde ne kadar oran aldı? Zengin ve Yoksul dizisi ilk bölümü ile ne kadar izleyiciye ulaştı? Reyting grafiğini her hafta bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Peki siz Zengin ve Yoksul dizisini nasıl buldunuz? Reyting durumunu paylaşıp sizlerle ilerleyen bölümlere dair yorumlar yapabiliriz. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zengin ve Yoksul Neden izlenmedi, Erken final mi yapacak? (1 Yorum)

  1. O kadar saçma sapan diziler var hala devam ediyor bu diziyi erken final yapıyorlar çok güzel bi dizi lütfen bitmesin oyuncular çok iyi çok doğal oynuyorlar zaten nadir beğenen bi insanım lütfen bitmesin günü değişsin bu beğenmeyen çoğunluğuda anlamıyorum

Etiketler: Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2019