Zengin ve Yoksul Nihal Kimdir? Gülcan Arslan kimdir?

ATV ekranlarının yeni başlayan sevilen dizisi Zengin ve Yoksul Dizisindeki Nihal karakterini canlandıran Gülcan Arslan kimdir?

Yaz mevsimine girmeden  önce ATV’de yayınlanmaya başlayan Zengin ve Yoksul dizisi en son Pazar günü 3. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncuları Binnur Kaya, Osman Sonant, Damla Colbay, Gülcan Arslan ve Biran Damla Yılmaz’dır. Gülcan Arslan, bu dizide Nihal Taştan karakteriyle  karşımıza çıktı. Zengin ve Yoksul dizisinde Nihal karakterini oynayan Gülcan Arslan kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynadı? Hep birlik de göz atalım

Gülcan Arslan’ı en son 2017 yılında ekranlara gelen Ölene Kadar dizisinde oynamıştı. Yaklaşık 2 yıldır televizyonlarda görünmeyen güzel oyuncu Zengin ve Yoksul dizisiyle birlikte tekrar ekranlara merhaba dedi. Gülcan Arslan dizide Nihal Taştan karakterini oynuyor. Nihal Taştan Kimdir?

Gülcan Arslan kimdir?

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya’da Karasu ilçesinde dünyaya gözlerini açtı.  Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Eğitiminin ardından televizyon dünyasına giriş yaptı. Gülcan Arslan’ın oynadığı ilk dizi TRT 1’de ekranlarda olan Sardunya Sokağı oldu. Gülcan Arslan 2011 yılında ki dizide Canan karakterini canlandırdı.

Oynadığı diziler: Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar, Nizama Adanmış Ruhlar, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Ölene Kadar dizilerindeoynamıştır.

Gülcan Arslan, şuan ATV’de yayınlanan Zengin ve Yoksul dizisinde oynamayı sürdürüyor. Dizide Gülcan Arslan’ı Nihal Taştan karakteriyle görüyoruz. Gülcan Arslan’ın oynayıp canlandırdığı Nihal karakteri güzel alımlı bir bayandır. Güzelliği sayesinde bir çok işin üstesinden gelir. Bunu yapabilmek adına doğruları bir kenara bırakıyor. Sinirleri çok zayıf. Aslında kötü bir insan değil ancak daha iyi bir hayata sahip olmak için elinden geleni yapıyor.

Zengin ve Yoksul dizisi konusu nedir?

Girdiği her ortamda güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Meral, İstanbul’un en zengin ailelerinden biri olan Erdemliler’e gelin olarak gider. Bu evlilikten sonra hayatında çok şeyin iyi yönde değişeceğini düşünen  Meral’i hiç ummadığı birhayat bekleyecek, eski günlerini çok arayacaktır.

Zengin ve Yoksul 5.bölüm fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.