Zengo Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ? Şahan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu

Zengo filmi ne zaman vizyona girecek tv de ilk kez ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın üstlendiği filmin baş rol oyuncusu Yasemin Sakallıoğlu oldu. Zengo filminin konusu nedir oyuncuları ve tam inceleme ve yorumları nedir.

Zengo Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ? Şahan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu

Zengo Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Şahan Gökbakar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin çekimleri Ağustos 2019’da başladı. Vizyon tarihi hakkında da ilk açıklamalarda bulunan Şahan Bey, müjdeyi sosyal medya hesabından verdi. Recep İvedik 6 filminden birkaç ay sonrasında sinemalarda olacağını söylediği Zengo filmi vizyon tarihi için ilk açıklamayı yapmış oldu.

Zengo Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Zengo Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Zengo filmi televizyonda hangi kanalda ne zaman yayınlanacak ? Sinemada izleme fırsatı bulamayanlar için müjdeli haber de geldi. Daha çekimlerine yeni başlanan film vizyona girmeden iki büyük ulusal kanal filme talip oldu. Şuan için TV8 ağırlıkta olarak görüşmeler sürüyor ancak Zengo filmi hangi kanalda yayınlanacak henüz belli değil.

Zengo Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Zengo Oyuncuları Kimdir ?

Zengo filminin oyuncuları kimdir kadrosu Şahan Gökbakar tarafından açıklanacak. Şuan için baş rol oyuncusu açıklandı. başarılı br youtuber olan Yasemin Sakallıoğlu baş rol oyunculuğu yapacak. Şahan Bey arkamızdan gelen nesile yardımcı olup çorbada tuzumuzun bulunması bizi çok memnun ediyor dedi.

Zengo Oyuncuları Kimdir ?

Zengo Yasemin Sakallıoğlu Kimdir ?

Rizeli Yasemin olarak tanıdığımız ünlü youtber 19 Mayıs 1988 tarihinde doğmuştur. Sakallıoğlu intagram hesabında 3 milyondan fazla takipçiyi barındırmaktadır. @yasemoz88 tagı ile kendisini sosyal medyada takip edebilir iletişime geçebilirsiniz. Youtube üzerinde annesini taklit ettiği videoları ile kısa sürede ünlenmiş medya dünyasında tanınan isim olmuştur. 2020 yılında vizyona girecek Zengo filminin hem senaristi hem de baş rol oyuncusudur. İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunudur.

Zengo Yasemin Sakallıoğlu Kimdir ?

Zengo Yasemin Sakallıoğlu Boyu Yaşı Kilosu

Zengo filminin baş rol oyuncusu Yasemin Sakallıoğlu boyu yaşı kilosu nedir fiziksel özellikleri ile kendisini tanıyalım.

  • Boyu: 1,63 m
  • Yaşı: 31
  • Kilosu: 54 kg
  • Burcu: Boğa
Zengo Yasemin Sakallıoğlu Boyu Yaşı Kilosu

Zengo Filminin Konusu Nedir ?

Yönetmeni Şahan Gökbakar olunca herkes Zengo filminin konusu nedir onu merak ediyor. Sosyal medya hesabında güldürmeye geliyoruz diye başlık atılan dizinin konusunu öğrendik. Yasemin sürekli gösterişi seven takıp takıştıran bir kadını canlandıracak. Ancak biraz teyze rolünde olacak. Kollarından bilezikleri boynundan gerdanlığı eksik olmayacak. Tabi durum komik olaylara eşlik edecek.

Zengo Filminin Konusu Nedir ?

Zengo vizyon tarihi ne zaman sinemalara gelecek ? Zengo oyuncuları kimdir konusu nedir baş rol oyuncusu Yasemin Sakallıoğlu kim boyu yaşı kilosu gibi özelliklerini sayfamızda bulabilirsiniz. 2021 yılında televizyonda hangi kanalda ilk kez yayınlanacak siz ne düşünüyorsunuz? Film hakkında görüş öneri ve yorumlarınızı bize yazın.

Zengo vizyon tarihi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zengo Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ? Şahan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu (1 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2019